У Рівному боротимуться із несанкціонованою торгівлею

5 липня, відбулась координаційна нарада щодо дотримання правил торгівлі у нашій громаді. Першочергово мова йде про викорінення несанкціонованої торгівлі з околиць ринків.

За словами міського голови Рівного Олександра Третяка, нині тривають перевірки ринків у зв’язку з пожежею, у якій загинуло двоє людей. Це загострило іще більше проблем місцевих базарів, а саме здійснення торгівлі з асфальту та несанкціонованої торгівлі. Такі порушення неприпустимі. Адже несуть пряму загрозу життю людей. Тож вже найближчим часом у місті оголосять план дій з викорінення несанкціонованої торгівлі.

“Вимушені констатувати, що займаються цим здебільшого жителі прилеглих до нашого міста сіл. Перший аргумент, який доводиться чути — це нестача місць. Але ж це не так! Наші ринки мають достатньо вільних місць, а адміністрація готова йти на поступки тим, хто насправді продає, умовно, зелень з городу. Ми повинні зробити все для того, щоб наші ринки мали цивілізований вигляд, були безпечними, мали доступ автівкам екстрених служб у випадку потреби. Усе це можна забезпечити. І ми будемо це робити,” — відзначив Олександр Третяк.

За словами начальника управління торгівлі Ігоря Остапенка, центральний продовольчий ринок Рівного має три ключові “больові” локації, де поширена несанкціонована торгівля. Мова про вулиці Сагайдачного — Полуботка, вулицю Пересопницька (до театру), вулиці Шевченка — Кубанська (до мосту).

Окрім несанкціонованої торгівлі робоча група, в яку входять і представники ДСНС, патрульної поліції та муніципальної варти, обговорили також шляхи вирішення проблем із незаконними спорудами, встановленими фактично на дорогах, та хаотичним паркуванням.