У Рівному визначили перелік шкіл для проведення мультипредметного тесту

7 червня завершився перший етап підтвердження участі в основній сесії Національного мультипредметного тесту, який цього року складатимуть наші випускники замість ЗНО.

В Управлінні освіти Рівнеради оприлюднили список шкіл, на базі яких цьогорічні випускники шкіл здаватимуть тест.

Всього у Рівненській громаді буде 7 пунктів тестування — це 5 шкіл та 2 вищі навчальні заклади. З питань безпеки їх не називають. 

Про точне місце та час здачі тесту випускників повідомлятимуть у електронній формі, яку учасники тесту отримають 12 липня на свої електронні скриньки, розповів начальник управління освіти Богдан Турович.

Підтвердити участь у тесті можна буде з 21 червня по 7 липня.

Основна сесія тестування триватиме з 18 липня по 10 серпня.

Далі пройдуть ще дві сесії тестування: додаткова ( з 16 по 20 серпня) і спеціальна (12-16 вересня). Додаткову сесію планують провести на базі тих самих шкіл.

Нагадаємо, цьогоріч в Україні через введення військового стану зовнішнє незалежне оцінювання замінили на національний мультипредметний тест — — комп’ютерний онлайн-тест, що включає три дисципліни — українську мову (без літератури), математику та історію України (по 20 завдань з кожної дисципліни). Тривалість тесту — 120 хвилин. На Рівненщині онлайн-екзамен відбуватиметься у 8 населених пунктах області.