У Рівному у провідну неділю до кладовищ пускатимуть лише громадський транспорт

Такі обмеження застосовують для того, аби не виникало труднощів із під’їздом до кладовищ.

 У першу неділю після Великодня у Рівному традиційно вшановують померлих. Саме тому у цей день до кладовища “Нове” вишиковується чимала черга з охочих відвідати могили. Це викликає незручності, адже через приватний транспорт до кладовища не може проїхати громадський транспорт.

Аби уникнути такої ситуації, цього року приватний транспорт ані на територію кладовища, ані на прилеглі дороги не пускатимуть. Обмеження руху розпочнеться перед кладовищем, на так званій «розвилці». Тут буде організовано пост працівників патрульної поліції, котрі пропускатимуть до кладовища тільки громадський транспорт.

Так само діятимуть обмеження з паркування, аби залишені автівки не перешкоджали руху транспорту та не наражали на небезпеку пішоходів.

Для зручності рівнян та гостей міста будуть сформовані додаткові маршрути на кладовище, аби усі охочі могли без перешкод дістатися до місця поховань. Тож прохання охочих відвідати у цей день могили рідних, користуватися саме громадським транспортом.

Звертаємося до тих, хто не може або має труднощі із пересуванням і використовує для цього автомобілі: сплануйте час так, аби відвідати кладовище в інший день. Адже жодних винятків з цих обмежень не буде.
Наголошуємо, у провідну неділю до кладовища “Нове” безперебійно зможе проїхати лише громадський транспорт — тролейбуси та маршрутні таксі.

Про це повідомили у Рівненській міській раді.