У Рівному внутрішньо переміщені особи ухиляються від мобілізації та працевлаштування (ВІДЕО)

Відтак існує вже багато звернень про те, що переселенці відпочивають, а рівняни захищають нашу державу. Більше того, в місті побільшало і викликів до поліції, які пов’язані з деякими переселенцями. Останні розпивають алкогольні напої та порушують тишу. Про це сьогодні повідомили на брифінгу міської ради. Більше про це розкаже Яна Євтушок.

Нині у у Рівному проживає 15 тисяч внутрішньо переміщених осіб. В гуртожитках мешкає майже півтори тисячі. Відтак існує вже багато звернень про те, що переселенці відпочивають, а рівняни захищають нашу державу.

Окрім цього, з початком війни, у Рівному збільшилась кількість викликів до поліції, які пов’язані з внутрішньо переміщеними особами. Їх налічується вже понад сто, з яких складено 74 адмінматеріали.

Наразі чиновники також мізкують над питанням щодо вивільнення місць в гуртожитках, де перебувають переселенці. Бо ж невдовзі розпочнеться навчальний рік, а студентам треба буде заселятися. Силоміць внутрішньо переміщених осіб ніхто не виселить. Однак, влада міста буде закликати людей повертатися в свої домівки, де наразі не ведуться бойові дії. Такі як Полтава, Чернігів чи то Київ. А що стосується людей, які, втратили своє житло — їм шукатимуть альтернативу у Рівному.