За шість місяців з міського бюджету Рівного витратили 3,2 мільйони гривень на соціальні виплати для рівнян

Усі виплати провели в рамках роботи комплексної міської соціальної програми «Турбота”.

Кошти розпридиліли наступним чином:
— 1,5 млн гривень на проведення щомісячних та одноразових виплат особам з числа членів сімей загиблих учасників АТО/ООС та осіб, які загинули чи пропали безвісти захищаючи незалежність, суверенітет України в період дії воєнного стану.

— 491,8 тисяч на проведення щомісячних та одноразових виплат особам з інвалідністю внаслідок участі в АТО/ООС, добровольцям та військовим, які уклали перший контракт на проходження служби в ЗСУ.

— 635,3 тисячі на проведення щомісячних та одноразових виплат особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій у Другій світовій війні, які досягли 90-річного віку, пенсіонерам, що були реабілітовані внаслідок політичних репресій, почесним громадянам міста, чорнобильцям.

— 321,9 тисяч отримали родини загиблих учасників бойових дій в Афганістані та особи з інвалідністю, травмами, пораненнями, каліцтвами, захворюваннями, отриманими під час участі в бойових діях в Афганістані.

— 281,8 тисяч гривень спрямували на виплати для осіб з інвалідністю, перекладачам — дактилологам, які обслуговують осіб з інвалідністю по слуху, стипендіатам міського голово та особам, які за направленням Рівненського міського центру зайнятості залучені на громадські роботи до Рівненського учбово-виробничого підприємства (УВП) Українського товариства сліпих (УТОС) і забезпечують супровід осіб з інвалідністю з вадами зору.