СБУ від початку агресії Росії затримала майже 1100 бойовиків та 133 іноземних агенти

Військова контррозвідка Служби безпеки України впродовж 2014-2021 років встановила особи 1387 учасників незаконних збройних формувань «ЛНР» і «ДНР» і затримала 1096 із них.

Про це повідомляє пресцентр СБУ, передає Укрінформ.

Зазначається, що за цей період контррозвідники викрили і затримали 133 агенти іноземних спецслужб, поклали край діяльності 6 терористичних груп, ліквідували 210 схронів зі зброєю.

За матеріалами контророзвідки розпочато понад 7 тис. кримінальних проваджень щодо злочинів проти державної безпеки України, і 688 вироків суду вже набрали чинності.

Крім того, як зазначається, військова контррозвідка системно протидіє порушенням законодавства щодо збереження державної таємниці. Зокрема, за період гібридної війни виявлено та локалізовано 439 спроб іноземної сторони отримати відомості з обмеженим доступом, притягнуто до адміністративної відповідальності 1642 особи за порушення законодавства у сферах охорони державної таємниці та інформбезпеки, скасовано 507 службовим особам допуск до держтаємниці, зупинено дію 22 дозволів установам на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею.

Військова контррозвідка СБУ також протидіє корупції та проявам організованої злочинності у військах. Завдяки цій роботі з 2014 року не допущено завдання збитків державі у розмірі 32,7 млрд гривень.

Источник

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий