Безпілотник Kızılelma успішно пройшов нові випробування, здійснивши третій політ

Безпілотний винищувач Bayraktar KIZILELMA успішно пройшов нові випробування, зокрема перевірку ідентифікаційної системи на середній висоті.

Перший безпілотний військовий літак Туреччини здійснив свій третій політ у навчально-випробувальному центрі AKINCI в Чорлу провінції Текірдаг, повідомляє Укрінформ з посиланням на технічного директора компанії Baykar Makina Сельчука Байрактара.

“Bayraktar KIZILELMA успішно завершив випробування системи ідентифікації середньої висоти. Це був третій тест, який ми проводили. Відтепер багато тестів триватимуть у рамках нашої діяльності з розробки. Сподіваємось на початку 2024 року розпочати масове виробництво KIZILELMA як це заплановано”, — сказав техдиректор Baykar Makina.

Розробник також повідомив про те, що йде підготовка до першого польоту TB3, який стане першим у світі бойовим БПЛА, здатним здійснювати посадку та зліт з кораблів із короткими злітно-посадковими смугами.

Berrak gökte, çocuklar aşkına… #KIZILELMA 

Bayraktar #KIZILELMA, orta irtifa sistem tanımlama testini başarıyla tamamladı.

Bayraktar #KIZILELMA has successfully completed the medium altitude system identification test.#MilliTeknolojiHamlesi pic.twitter.com/Ya2y9p7Xw6

— Selçuk Bayraktar (@Selcuk) March 30, 2023

Як повідомляв Укрінформ, у січні цього року турецький безпілотний винищувач Kızılelma, розроблений компанією Baykar, успішно пройшов друге льотне випробування. Перший політ було здійснено у грудні минулого року.

Источник