Dobot презентував двох роботів, які можуть замінити працівників у магазинах

Китайська компанія Dobot представила двох роботів для виконання невеликих завдань, серед яких приготування кави, коктейлів, морозива, локшини, смаженої курки тощо.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Kiosk Marketplace.

Пристрої Nova 2 і Nova 5 стали першими двома моделями серії Nova, які можуть підіймати вантажі до 2 кг і 5 кг відповідно.

Вони також мають можливість замінювати працівників, щоб допомогти компаніям зменшити операційні витрати та прямі людські контакти.

Щоб краще задовольнити потреби роздрібної торгівлі, серія Nova контрастує з жорсткою філософією дизайну промислових роботів, і пропонує налаштування кольору, щоб краще вписуватися в роздрібні магазини заради клієнтів.

Серія Nova також компактніша за аналогічних промислових роботів і може розміститися на одному квадратному метрі простору.

Для програмування робота Nova не потрібні знання кодування, а налаштування роботів займає всього 10 хвилин.

Серія Nova має функції безпеки, завдяки яким визначає рух людини та зупиняє роботу через 0,01 секунди після виявлення контакту з людиною. У разі відключення електроенергії Nova автоматично зупиняється на місці.

Як повідомляв Укрінформ, американська компанія Amazon представила робота Sparrow, який використовує штучний інтелект для виконання повсякденних завдань на її складах.

Фото: Dobot

Источник