Honda і Sony представили прототип електромобіля спільного бренду Afeela

Японська компанія Sony представила прототип нових електромобілів Afeela, які вона створюватиме разом із компанією Honda.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Reuters.

Прототип було представлено на технологічній виставці CES 2023 у Лас-Вегасі.

Електрокар матиме заокруглені кути та гладкий чорний дах і використовуватиме технологію Qualcomm Inc (QCOM.O), включаючи його цифрове шасі Snapdragon.

ソニー・ホンダが新ブランド『AFEELA』プロトタイプ初披露…CES 2023https://t.co/fwQDI8hVOX#新型車 #電気自動車 #CES #ハッチバック pic.twitter.com/g97IO5UDX8

— レスポンス (@responsejp) January 5, 2023

«Для реалізації інтелектуальної мобільності необхідні безперервні оновлення програмного забезпечення та високопродуктивні обчислення… З цією метою ми будемо тісно співпрацювати з Qualcomm», — сказав на виставці Яшухіде Мізуно, виконавчий директор Sony Honda Mobility.

#CES2023 でソニー・ホンダモビリティの自動運転車ブランド「AFEELA」発表。"知性を持ったモビリティ" の表現としてフロント部にMedia Barというディスプレイが配置されてるのが面白いですね。ナイト2000のような「車のキャラクター化」が一般化する時代がやってくるのかも。 pic.twitter.com/Lc6CJVbmtM

— 福岡陽/KOEL/ブランド・ストラテジスト (@akirafukuoka) January 5, 2023

У середу компанія Qualcomm випустила новий процесор Snapdragon Ride Flex SoC, який виконує як допоміжні функції в керуванні, так і функції у салоні, включаючи розваги. Раніше ці функції оброблялися на різних чіпах, і їх об’єднання може допомогти знизити витрати, сказав керівник Qualcomm.

За словами Мізуно, електрокар Afeela буде оснащений більш ніж 40 датчиками. Він використовуватиме інструмент створення 3D Unreal Engine від Epic Games, виробника серії ігор Fortnitе.

Sony Group Corp і Honda Motor Co Ltd планують поставити свої перші електромобілі до початку 2026 року в Північній Америці.

Фото: Sony Schweiz & Österreich

Источник