21 березня – Весняний сонцеворот. Магічний день: обряди, традиції та прикмети

Сьогодні можна дізнатися, що готує вам майбутнє!

21 березня на Русі відзначали Весняний сонцеворот, по-іншому його ще називають весняне рівнодення. Свято присвячене тому, що сьогодні однакова тривалість у дня і ночі, а отже, з цієї дати на землю приходить справжня весна, інформує Ukr.Media.

Обряди й традиції цього дня

21 березня прийнято випікати з тіста фігурки у вигляді птахів. У слов'ян була традиція підкидати цих пташок високо вгору і ловити. Люди вірили, що таким чином зловлять здоров'я, щастя й удачу, послані з небес.

До цього дня вже розпускається верба. Наші предки обов'язково на Весняний сонцеворот зрізали кілька гілочок і ставили вдома. Вважалося, що верба прожене з житла хвороби, сварки і побутові негаразди.

Спробуйте сьогодні заглянути в своє майбутнє

21 березня — магічний день, він сприятливий, щоб трошки поворожити на своє майбутнє.

За кольором машини, яка проїжджає повз

Вийдіть сьогодні на перехрестя чотирьох доріг, порахуйте до трьох і подивіться, машина якого кольору проїде повз вас першою:

• чорна — чекайте неприємностей;

• червона — у ваше життя прийде нова любов;

• синя — здійсниться заповітна мрія;

• жовта — вас чекають успіхи в навчанні або професійній діяльності;

• сіра — можливий переїзд на нове місце проживання та інша робота;

• зелена — раптово розбагатієте (виграєте в лотерею, отримаєте спадщину, премію).

З квасолі

Візьміть торбинку з квасолею, опустіть в неї руку і дістаньте добрячу жменю бобових. Постарайтеся тепер розкласти її на три купки, приблизно однакові за обсягом.

Перша передбачить майбутнє про здоров'я, друга — про роботу, і третя — про особисте життя. Тепер порахуйте у кожній купці кількість квасолі, і визначте, що це значить:

1. Здоров'я (перша купка). Парна кількість — відмінне здоров'я і спокій всього організму; непарна — можливі хвороби.

2. Робота (друга купка). Парна кількість — успіхи у навчанні та професійній діяльності, підвищення по службі, збільшення зарплати, премії; непарна — невдала кар'єра, проблеми в навчанні, бути може, доведеться вимушено змінити місце роботи.

3. Особисте життя (третя купка). Парна кількість — у вашій сім'ї пануватимуть взаєморозуміння, любов, спокій і благополуччя; непарна — серед подружжя можливі зради, які призведуть до розбрату і в підсумку до розлучення.

По польоту птахів

Передбачати майбутнє на основі поведінки птахів навчилися дуже давно. Такі передбачення популярні в багатьох країнах світу. Спостерігати можна як за одним птахом, так і за цілою зграєю. Почніть з того, що потрібно визначитися з питанням, що вас цікавить.

Якщо ви знаходитесь в місці, де багато різних птахів, то рух темних буде символізувати негативну відповідь, а світлих — позитивну. Тобто, ви подумки ставите питання і дивитеся, птах якого кольору першим злетів або побіг по землі.

Коли пернатих небагато і всі вони однакового забарвлення, є інші варіанти передбачення майбутнього:

Птах, що літає праворуч від вас, обіцяє благополучний результат справи, можете не сумніватися у своїх силах і сміливо за неї братися. Якщо птах летить зліва, то вам не варто поспішати з прийняттям рішень, треба ретельно все обдумати і порадитися з рідними або друзями. Якщо ж птах летить прямо на вас, треба бути вкрай обережним у своїх діях.

Чим вище полетить пташка, за якою ви спостерігаєте, задавши питання або загадавши бажання, тим легший буде результат справи.

Якщо пташка раптово змінила політ, чекайте різких змін і в вашому житті.

Народні прикмети 21 березня

21 березня хмари по небу високо і швидко пропливають — до встановлення гарної погоди в найближчі дні.

Якщо сьогодні густий туман на землю опускається, значить, очікуються заморозки.

Источник