Ключ до успіху.
Іноді варто прислухатися до тих людей, які змогли досягти своєї мети і прославитися на весь світ, інформує Ukr.Media.
Повторювати їхній шлях не потрібно, але зате ви зможете дізнатися про ті поради, які вони дали, будучи відомими та успішними людьми.
«Щоб вигравати, перш за все, потрібно грати», — Альберт Ейнштейн.
Людина набуває впевненості в собі та своєму майбутньому тільки тоді, коли вдосталь наробила помилок і знає, до чого призведе кожна її дія. Тому потрібно постійно пробувати, намагатися, помилятися, поки ви не прийдете до кінцевої мети.
«Ніхто не цінує того, чого забагато», — Колін Маккалоу.
Але щойно це «багато» зникає — всі різко починають метушитися і переживати. Цінувати потрібно все і відразу. Хоч це в дефіциті, хоч у надлишку. Ситуація може змінитися вмить, а от заповнити недолік — вийде не завжди.
«Кохання поглинає все. Все, що ми робимо, ми робимо заради кохання», — Іен Сомерхолдер.
Людиною більшою мірою керують емоції. Розум часто відходить на другий план. Кохання — найскладніша емоція, заради якої люди готові піти на все. Зробити що завгодно, аби знайти свою людину.
Не засуджуйте тих, хто по вуха закоханий. Зіткнетеся з тим самим — все зрозумієте.
«Лінь плентається так повільно, що бідність швидко наздоганяє її», — Бенджамін Франклін.
Робіть все, що здається вам правильним, але тільки не лінуйтеся. Хоч і заведено вважати, що лінь — двигун прогресу, але так можуть говорити лише ті, хто дійсно бореться з лінню, винаходячи щось нове, інноваційне.
Лежачи на дивані, лінь не стане двигуном вашого прогресу. Єдине, що вас наздожене максимально швидко — це бідність.
«Головний ворог знання не невігластво, а ілюзія знання», — Стівен Хокінг.
Не прикидайтеся тим, ким ви не є. Якщо чогось не знаєте — знайдіть сміливість зізнатися в цьому. Це набагато краще, ніж вводити людей в оману.
«Чим більше ви скажете, тим менше люди запам'ятають», — Франсуа Фенелон.
Не розкидайтеся словами наліво й направо. Людям буде байдуже, поки це не торкнеться їх самих, а ви просто витратите свої сили і нерви на безкорисні монологи.
«Ось кажуть — час все змінить, але щоразу виявляється, що доводиться все міняти самому», — Енді Уорхол.
В очікуванні дива це саме диво ніколи не станеться. Просто так щастить лише дурням. Якщо такими ви себе не вважаєте, то не покладайтеся на долю і карму, а просто робіть те, що вам подобається. Рано чи пізно ваші зусилля і страждання принесуть бажаний результат.
«Будьте терплячі й спокійні. Навіть рибу виловити не вдасться, якщо ви в гніві», — Герберт Гувер.
Життя пройде марно, якщо воно складатиметься із суцільного негативу. Будьте спокійніші і до себе, і до навколишніх. Менше злості — більше користі. Та й загалом будь-яка агресія дорівнює марній витраті часу.
«Щастя — це не щось готове. Воно відбувається від ваших власних дій», — Далай-лама.
Щастя не можна уявити у вигляді їжі, яка лежить на прилавку магазину і його можна спокійно купити або десь знайти. Набути це почуття можна лише зануривши в якесь заняття, захоплення, хобі чи роботу.
Людина почувається щасливою, коли займається тим, що їй до душі. Просто усвідомлює вона це не відразу
«Якщо ви все життя будете очікувати бурю, ви ніколи не насолодитеся сонячним світлом», — Морріс Вест.
Ми не помічаємо позитивних явищ у нашому житті лише тому, що всюди шукаємо підступ. Страх, що скоро станеться щось страшне, змушує нас зациклюватися на поганому.
Через це ми і втрачаємо щось світле, яскраве і позитивне. Тому потрібно цінувати ті моменти, коли нам дійсно добре.
«Не потрібно працювати багато — потрібно працювати в потрібний час у потрібному місці», — Філіп Котлер.
Немає жодного сенсу в тому, щоб працювати по 18 годин на день, якщо ця праця не дає свої плоди. Це все одно, що кожен день викидати порожній мішок, в якому немає сміття. Ніби й можна це робити, але навіщо?
Робота має бути результативною. Це не означає, що ви повинні відразу заробляти мільйони. Не все вимірюється грошима. Набагато важливіше отримати досвід, який згодом можна використовувати з максимальною ефективністю в мінімальний термін.
«Не обов'язково бути кращим за всіх, достатньо бути кращим, ніж ти був учора», — Джо Фрейзер.
Розвивайтеся. Будьте на крок попереду себе, а не інших людей. Намагайтеся стрибнути вище своєї голови, а не чужої. І тоді ви зрозумієте, що боротьба з оточуючими не має сенсу, а змагання із самим собою — ключ до успіху.
Залиште відповідь