Ці кілька продуктів варто вжити ввечері, щоб швидше заснути

Деякі продукти варто вживати ввечері для кращого засинання.

Нестача сну або безсоння впливає на багатьох з нас. Повні вісім годин сну необхідні для вашого здоров'я і продуктивності. Експерти кажуть, що те, що ви їсте або п'єте перед сном, може вплинути на якість вашого сну, інформує Ukr.Media.

Усім відомо, що не можна вживати кофеїн перед сном. Тепер експерти рекомендують не лише відмовитися від кави перед сном, але й поліпшити сон, випивши вишневий сік.

На думку експертів зі сну, вживання вишневого соку перед сном може збільшити ваш сон на 1,5 години і навіть більше. Вони вказують на кілька досліджень, які показують, що вживання вишневого соку може допомогти відкалібрувати ваш циркадний ритм, який також відомий як ваш внутрішній біологічний годинник, щоб поліпшити сон. Вишневий сік допомагає збільшити вироблення мелатоніну — критичного гормону сну.

Дослідження показують, що люди, які п'ють вишневий сік, перш ніж заснути, збільшують свій сон у середньому на 84 хвилини.

За словами доктора Е. Каранра, міф про те, що вживання сиру перед сном викликає кошмари, може бути старою казкою. Він рекомендує їсти сир перед сном, щоб краще виспатися. Він додав, що сир містить триптофан, що використовується мозком для вироблення мелатоніну, який допомагає заснути. У сирі багато кальцію, який знижує стрес і допомагає стабілізувати нервову систему. І те й інше може допомогти вам краще заснути.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий