Чому прикмети забороняють зберігати гроші в спальні

Забобони щодо зберігання заощаджень.

Необережне поводження з грошима призводить до бідності. Причому варто не тільки планувати бюджет, а й пам'ятати про народні прикмети. Якщо залишати заощадження в спальні, фінансове становище сім'ї може постраждати, інформує Ukr.Media.

Гроші лінуються

Народне повір'я говорить, що тримати накопичення в спальні не можна, тому що в такому випадку вони починають лінуватися і засипати.

Грошова енергія любить рух, вона повинна знаходитися в роботі, щоб приносити дохід. Якщо ж заощадження лежать мертвим вантажем, вони втрачають силу і перестають поповнювати гаманець свого господаря.

Також не рекомендується зберігати заощадження в передпокої. Вхідні двері — це портал в будинок. Через нього може проходити токсична енергія, яка не до смаку грошам. Вони перестануть водитися в будинку, де їх тримають біля виходу на вулицю.

Для зберігання банкнот краще передбачити спеціальне місце. Це може бути потайний сейф в робочому кабінеті або красива шкатулка з замочком, яка буде надійно захована.

За фен-шуй, схованку краще розташувати в південно-східній або східній частині кімнати. У ній можна також зберігати коштовності і кредитні карти. Головне, постійно брати купюри з такого сховища, щоб вони не лінувалися, і класти туди нові.

Неякісний відпочинок

Вважається, що гроші мають негативну енергетику.

І якщо зберігати купюри під подушкою або в постільній білизні, вони будуть негативно впливати на здоров'я сплячої в такому ліжку людини.

Вона почне страждати безсонням. А прокидатися буде з головним болем і в поганому настрої.

Виняток

Виняток — день заробітної плати. У цей день необхідно покласти під матрац всю зарплату і переспати на ній. Вранці потрібно прибрати гроші зі спальні і почати їх витрачати.

Здійснюючи цей обряд, люди показують, що вони настільки багаті, що навіть сплять на банкнотах.

А до заможних людей гроші завжди тягнуться, тому що їм з ними добре.

Популярне місце

Крім забобонів, існують реальні загрози втрати фінансів, які заховані в оббивці диванів і під матрацами. Це поширені місця зберігання заощаджень, про які знають домушники.

Злодії розпорюють всі м'які меблі в пошуку наживи. Також вони шукатимуть заповітні папірці в шафах, книгах, побутовій техніці, іграшках, за картинами, в одязі, під паркетом і в стінах.

Тому зберігайте гроші в ощадній касі.

Источник