Чому вам не вдається влаштуватися на роботу мрії: кілька ймовірних причин

Інколи під час пошуку роботи люди не беруть до уваги певні моменти.

Якщо вірити опитуванням, приблизно 30 % людей у певний момент втрачають інтерес до роботи, оскільки починає здаватися, що робота мрії ще десь попереду, а це означає, що варто продовжити пошук. Але коли починається цей самий пошук, з'ясовується, що отримати бажане місце не настільки вже й легко. Ми вирішили з'ясувати, чому таке відбувається, інформує Ukr.Media.

Ви цілитеся занадто високо

Звичайно, ми отримуємо дорогоцінний досвід на будь-якому робочому місці, але не завжди він може стати у нагоді там, куди ви збираєтеся рухатися далі. Дуже часто наші уявлення про ідеальну роботу не пов'язані з реальністю. Нам здається, що нам вдасться пройти будь-яку співбесіду на позицію мрії, проте факти говорять про те, що у будь-якому випадку необхідно подумати, чи відповідає ваша кваліфікація вакансії, на яку ви претендуєте. Можливо, потрібно буде пройти деяке навчання, щоб наблизитися до мрії. Сподіватися, що більш висока посада "здасться без бою" дуже наївно. Тверезо оцінюємо свої можливості.

Ви припускаєтеся помилок у резюме

Будь-який роботодавець спочатку вивчить ваше резюме. Дуже рідко шукачі довіряють складання резюме професіоналам, а також рідко перевіряють текст на наявність помилок. Але якщо кадровика зацікавить ваше резюме, він буде уважно вчитуватися, і найменша помилка може сильно зіпсувати враження. Кілька разів перевіряємо текст через онлайн-програму, промовляємо про себе, щоб зрозуміти, наскільки гарним вийшов текст. Ще ретельніше перевіряємо супровідний лист. Найкраще дати перевірити його другові, який напевно знайде ще кілька помилок, пробігшись "свіжим" поглядом. Пам'ятайте, що якщо ви претендуєте на ідеальну, на вашу думку, вакансію, ваше резюме має бути настільки ж ідеальним.

Ваші соцмережі не пройшли перевірку

Важко уявити якихось десять років тому, що наше онлайн-життя може чинити такий вплив на реальне. Сьогодні соцмережі стають мало не додатком до резюме. Чим серйознішою є посада, на яку ви претендуєте, тим відповідальніше ви повинні поставитися до контенту у своїх акаунтах у соцмережах. Напевно, не варто говорити, що зміст стрічки у вашому акаунті не має містити образ, нецензурних моментів і зайвих закликів. Будьте впевнені, що роботодавець обов'язково перевірить вашу онлайн-діяльність, якщо ваше резюме його зацікавило і ви стаєте реальним претендентом на важливу посаду. На жаль, саме на етапі такої перевірки багато потенційних співробітників і отримують відмову.