Як захистити свої заощадження від домушників.
Якщо ви зберігаєте гроші або інші цінні речі вдома, вам варто додатково подбати про їхню безпеку. Так, статистика доводить, що гроші, які погано лежать у будинках, — ласий шматочок для злодіїв, інформує Ukr.Media.
Як діють злодії?
Зазвичай, обшук зловмисники починають зверху вниз: спочатку перевіряють усі полиці, шкатулки, потім переходять до ящиків комодів, шаф, потрошать матраци і іноді навіть залазять під паркет.
Ось 10 найгірших місць, у яких можна зберігати гроші.
Вази, скриньки, горщики
У таких предметах інтер'єру зазвичай зберігають не лише гроші, а й прикраси. Такі місця точно неможливо назвати найнадійнішими. Швидше за все, домушники перевірять їх насамперед: заглянути в скриньки, горщики з квітами та вази. Причому навіть якщо вони будуть наповнені гідрогелевими кульками, злодії напевно доберуться до них.
Прекрасно знають домушники і про таку поширену хитрість: запечатати пачку грошей у целофан і сховати в горщику із землею. Тому там багато зловмисників копаються теж.
Шафи, серванти
Вони теж досить часто ховають гроші та прикраси, але тільки такий спосіб, як і попередній, навряд чи врятує їх у разі злому.
Після того, як домушники оглянуть усі предмети інтер'єру, в яких могли б лежати цінні речі, вони приступлять до меблів. А саме: розкриють ящики, покопаються у стопках постільної білизни, в одязі, у книгах. Тож ховати в них гроші — ідея не найкраща.
Іноді злодії приходять за наведенням: наприклад, хтось може розповісти, коли вас немає вдома і де саме шукати коштовності.
Книги, журнали
Прикраси в них навряд чи сховаєш, а ось гроші багато хто зберігає саме між сторінками. Для всіх заощаджень таке місце мало кому здається придатним, а для заначки цілком. Здається, що злодії не перегортатимуть всю книгу, тому місце є досить надійним. Це абсолютно хибна думка. Домушники, звичайно, не будуть відкривати книги на кожній сторінці, вони просто потрясуть їх за корінець, причому переберуть усю бібліотеку.
Матраци та подушки
Туди теж багато хто ховає гроші та коштовності, але злодії дуже швидко намацають неоднорідність у матраці або подушці і просто розріжуть їх. Тому і на цей спосіб покладатися не варто.
Картини та панно
Все, що можна зняти зі стіни або відірвати від неї, буде знято і відірвано. Тобто всі ваші картини, панно і навіть дзеркала будуть обстежені практично першими. Причому піде на це не більше 10 хвилин, тому що з речами домушники навряд чи церемоняться: просто зірвуть, не турбуючись за їх цілісність.
Туалет та ванна
Деякі ховають гроші та прикраси у зливному бачку або у люках, розташованих у ваннах. Все це давно не таємниця для домушників. Всі такі укриття вони знають і перевіряють.
Побутова техніка
Якщо ви впевнені, що ваші цінні речі будуть під надійним захистом у порожнечі побутової техніки: наприклад, у системному блоці комп'ютера, морозилці, духовці або мікрохвильовій печі, ви помиляєтеся. Злодії теж думають, що це чудова схованка, зі зломом якої навіть не доведеться возитися. Можна просто забрати чуже добро без зайвих рухів.
До того ж домушники можуть забрати дрібну техніку із собою, а якщо в ній виявляться ще й гроші, втрата буде подвійно неприємною.
Кухонні контейнери та банки
Після того, як в основних кімнатах зловмисники все перевірять, вони вирушать на кухню, де багато хто досі ховає і гроші, і цінності. Тільки злодії обов'язково перевірять вміст холодильника, баночок, контейнерів та іншого посуду.
Крупи та макарони виявляться на підлозі, банки з варенням, найімовірніше, будуть розбиті: а раптом серед продуктів завалялися гроші.
Одяг
Не ховайте гроші та прикраси в одяг. Його також легко промацати, як і матрац із подушкою. Причому домушники, швидше за все, не гребують поритися й у брудній білизні. Тому ховати свої речі у кишенях, капюшонах чи підкладах не варто.
Куди сховати гроші?
Найнадійнішим засобом захисту буде сейф. Причому найкраще, щоб він був убудованим із захистом другого чи третього класу. Щоб від'єднати його злодіям, доведеться повозитися, причому така робота буде досить галасливою, тому що їм доведеться зняти лист металу, потім продовбати шар бетону, а потім знову приступити до металу.
Переносний же виявиться просто подарунком для зловмисників, адже немає нічого простішого, ніж забрати його із собою, а потім у спокійній обстановці та затишному місці розкрити.
Залиште відповідь