Дивовижно, як легко люди потрапляють на неї.
Продавці показують фокус як доказ якості свого товару. Спостерігати сумно, тому що багато хто вірить і віддає свої гроші за незрозумілу субстанцію, яку шахраї видають за мед, інформує Ukr.Media.
Чули коли-небудь про генетичну пам'ять меду? А це найулюбленіша байка на багатьох ринках. Якщо хтось про неї згадає — розвертайтеся і йдіть. Ця людина намагається вас обдурити.
Торговець приговорює: "Можна обманути людину, але природу не обманеш", "якщо додавали цукор або мед торкався металу, то такого малюнка вже не буде".
Мракобісся в маси
У соціальних мережах тисячі переглядів на відеороликах, де люди з відкритими ротами спостерігають за цією вуличною магією.
Процес виглядає так:
1. Продавець кладе ложку штучного меду на тарілку, зверху капає трохи води і починає ганяти воду по цій тарілці. На штучному меді з'являється певна хвилястість. Продавець оголошує, що це все через те, що розчинився цукор, якого там бути не повинно.
2. Далі, товариш бере справжній мед (як він його називає) і робить з ним все те ж саме. Тут відбувається цікаве — мед не покривається хвилями, а розходиться у формі стільників.
Продавець пояснює це тим, що у справжньому продукті цукор відсутній, а створене диво називає генетичною (або біологічною) пам'яттю меду і запевняє, що тільки такий мед можна купувати.
Девід Копперфілд схвалює
Дуже примітивний фокус, але на нього щороку потрапляють сотні громадян і купують у таких артистів незрозумілі банки з наліпкою: "мед".
Ще сумніше, коли такі досвідчені громадяни починають даному методу навчати друзів і родичів. Мовляв, зараз покажу, як швидко перевірити якість меду за допомогою води. На жаль, все це працює на руку шахраям.
Давайте розберемося
Я спробував вдома провести експеримент зі звичайним медом. Все вийшло, проступила магічна структура стільників. Приголомшливо!
Гаразд. Потім змішав трохи цукру з водою, прокип'ятив і охолодив в холодильнику. Не повірите, але такий дивний склад теж дає стільники.
Як же так? Це ж перевірений і гарантований метод, а тут просто цукор і вода. Може просто не вийшло з першого разу?
Спробував ще раз. А тепер вийшли хвилі, а не стільники. В чому підступ? Все залежить від методу обертання води. Якщо це робити за годинниковою стрілкою, то утворюються стільники, а якщо хитати тарілку з боку в бік, то хвилі.
Здається, що це фокус для школярів? Поясніть це людям, які через такий елементарний трюк пройнялися найглибшою довірою до ринкових продавців і віддають їм свої гроші.
Залиште відповідь