Готуємо цікаву вечірку для дітей на Хеллоуїн

Декілька порад, як влаштувати цікаве свято для дітей на Хеллоуїн.

Що потрібно, щоб Хеллоуїн для дітей вдався? Смачна їжа, веселі розваги та конкурси. Але головне — це бажання батьків святкувати Хелловін, влаштувавши справжню вечірку для своїх дітей. Деякі батьки вважають за краще ігнорувати це свято. Всіляких страхів і жахів і без того дуже багато в нашому житті, тому вони вважають, що монстри і інші персонажі з моторошними фізіономіями можуть налякати дитину, інформує Ukr.Media.

Пропонуємо не надто заглиблюватися в страхітливу тему, а зробити Хеллоуїн для дітей справжнім приводом для веселощів. Запозичити можна лише деяку, не сильно загрозливу атрибутику. Змайструвати з дітьми вироби, приготувати щось смачне в стилі Хеллоуїна, переодягтися у костюми, і головне грати в різні ігри.

Підготовка до Хелловіну: вироби

Обійтися без гарбуза нам не вдасться. Все таки гарбуз — це основний символ не тільки Хеллоуїна, але й осені. Вибирайте гарбуз, бажано з тонкою шкіркою, і за роботу! Не хочете вирізати злу пику — і не треба. Зробіть гарбуз усміхненим або змайструєте візерунчастий ліхтар з гарбуза.

Озброїтеся фломастером, тим краще, який на водній основі, щоб його можна було легко стерти, візьміть гарбуз і намалюйте на ньому вподобану фізіономію або візерунок. Враховуйте те, що вирізати доведеться звичайним гострим ножем, тому намагайтеся уникати занадто дрібних деталей.

Маленькі пташки можна зробити з мандарин і ниток. Для цього зробіть із вовняних волокон пучок і приклейте його на фрукт. Маркером домалюйте очі і рот.

Хочете по-справжньому налякати гостей? Налийте в банку звичайний чай і опустіть туди цвітну капусту. Маринований мозок готовий!

Якщо ви активно збираєте на прогулянці опале листя, то можете використовувати його для аплікацій. Тематика не обов'язково повинна бути страхітливою.

Страви на Хеллоуїн

Обід також можна перетворити на захоплююче заняття, приготувавши на Хеллоуїн особливі страви. Для цього запропонуйте дитині взяти участь в їх приготуванні. Природно, малюка треба заінтригувати. Чарівний обід або вечеря повинні виглядати незвично. Проявіть фантазію і оформите страви по-особливому, або скористайтеся нашими рецептами на Хеллоуїн.

Замість звичних вилок-ложок запропонуйте дітям оригінальні булані прилади. Їх ви також можете майструвати разом з дитиною.

Ігри на Хеллоуїн

Головна частина розважальної програми — це ігри. Ні приготування їжі, ні творча робота над виробами не замінять дітям веселих ігор. Краще всього, якщо до вас у гості прийдуть однолітки вашої дитини. Вам, звичайно, доведеться постаратися, але діти будуть в захваті. Пропонуємо кілька ігор, в які можна пограти на день всіх святих.

Полювання на привида

Для гри вам знадобиться хустка. Для початку ви повинні вибрати мисливця за привидом. Йому потрібно зав'язати очі хусткою. Інші учасники- привиди. Вони танцюють навколо мисливця, а мисливець намагається їх схопити. Якщо йому це вдалося, то спійманий привид жалібно стогне і голосить. Якщо мисливець дізнався привида по голосу і назвав його ім'я — вони міняються ролями. Однак якщо мисливець не вгадав, він повинен спробувати щастя з іншим спійманим гравцем.

Блукаючий вогник

Для гри вам знадобиться ліхтарик і музика. Всі учасники сідають у коло. Світло в приміщенні гасне, одному з гравців дається в руки палаючий ліхтарик. Повинна грати неголосна музика, найкраще щось зачаровуюче. Блукаючий вогник (ліхтарик) передається від одного гравця до іншого до тих пір, поки музика не обірветься. Той гравець, у якого в цей момент виявився блукаючий вогник, вибуває. Гра продовжується до тих пір, поки не залишиться один гравець, він і виграє.

Зловісний мішечок

Для гри вам знадобиться мішечок (краще полотняний), наповненим різноманітними предметами. Краще, якщо вони будуть дивнимм або не дуже приємними на дотик (сухофрукти, волога губка, сухі овочі). Але при цьому вони повинні бути безпечними — не гострими, не ріжучими.

Всі гравці сідають у коло. Ведучий нагнітає зловісну атмосферу, страшним голосом розповідаючи історію мішечка. Наприклад, мішечок міг бути подарований примарою, або залишений у спадок старенькою-чаклункою. Перший гравець запускає руку в мішечок, намацує предмет (але не виймає його) і розповідає страшну історію про цей предмет (не знаючи, що він тримає в руці насправді). Закінчивши розповідь і залякавши інших слухачів, він дістає предмет з мішечка і дізнається, про що розповідав насправді. Потім руку в мішечок запускає наступний гравець.

Головна літера

Виходячи з назви свята Хеллоуїн, загадуємо букву «Х», як основну у цій грі. Господар сидить за столом і несподівано задає одному з гостей запитання: «Хто?». Учасник відповідає обов'язково з літери «Х». Наприклад, хом'як. Наступне питання до іншого гравця: «Який?». Відповідь: «Худий». Питання: «Що робить?». Відповідь: «Хоче». І т. д. Гра кумедна і розвиваюча швидку реакцію.

Провісник

Вам знадобляться: лимонний сік, листочки паперу, тоненька пензлик, лампа. З допомогою цієї гри ви можете справити сильне враження на дітей! Все виглядає так, як якби ви могли передбачати їх майбутнє. Спочатку треба підготуватися.

Напишіть на листочках паперу кілька слів пензликом, змоченої в лимонному соці. На одних напишіть якусь цифру, на інших слова: «так», «ні» і «може бути». Покладіть Листочки певним чином в стопку (ті, що з цифрами — в одну, і ті, що зі словами — в іншу).

Магічним кришталевою кулею послужить ваша лампа, яку ви поставите на стіл. Тепер перейдемо до самої гри. Попросіть гостей задати вам питання. Якщо питання передбачає відповіді «так», «ні» і «може бути», тоді ви берете листочок з однієї стопки і підносите його до лампи.

Через деякий час невидимий шрифт проявляється і ваші гості в захваті! Якщо питання припускає число у відповідь (наприклад, яку оцінку я отримаю в наступний раз з математики?), тоді просто берете листочок з іншого стопки і проявляєте його.

Танець відьом

Вам знадобляться: мітла (замість неї можна використовувати віник, швабру і т. д.), музика. Учасники встають в коло разом з мітлою. Коли вмикається музика — відьми починають весело танцювати і передавати з рук мітлу в руки. Та відьма, у якій мітла виявляється після того, як музика припиняється, вилітає з гри (природно, без мітли). Виграє той, хто в підсумку залишиться один танцювати з мітлою.

Черв'ячки і очі відьми

Вам знадобляться: картонна коробка, чорна хустка (щоб закрити коробку), тарілка, виноград або приготовані макарони. Спочатку треба вирізати дірку в коробці (приблизно такої величини, щоб можна було просунути руку). Потім в коробку ставиться тарілка, все це накривається чорною хусткою. На тарілці лежать, наприклад, макарони. Потім ви розповідаєте учасникам страшну історію, що це черв'яки і пропонуєте їм перевірити. Те ж саме можна зробити з виноградом. Перед цим, звісно, треба зняти з нього шкірку, щоб він був склизкий. Скажіть гравцям, що це очі відьом.

Страшне закляття

Вам належить придумати і вимовити найстрашніше і охолоняюче кров закляття. Причому, це заклинання не обов'язково повинно містити осмислені слова або фрази, це може бути будь-набір букв, головне, щоб воно досить неприємно звучало. І, зрозуміло, потрібно буде пояснити оточуючим, що ж це закляття робить.

Страшне виття

Учасники по черзі видають страшний крик (виття, стогін). Той, у кого вийшов самий дикий і жахливий крик, оголошується переможцем і отримує приз.

Источник