Зробити це потрібно правильно, щоб вам не відмовили.
Рівень життя у багатьох як і раніше залишає бажати кращого. Тому зовсім не дивно, що майже скрізь можна побачити представництва різних мікрофінансових організацій. Вони активно пропонують гроші в борг, правда, під божевільні відсотки. З цієї причини краще туди зовсім не заходити, а попросити гроші в борг (якщо, є така потреба) у родичів, друзів, знайомих або колег по роботі, інформує Ukr.Media.
Як правильно попросити грошей в борг і не почути у відповідь "ні"?
Отже, якщо гроші вам потрібні, що називається "вчора", і немає іншого способу їх знайти, крім як попросити в борг, зробити це потрібно правильно. Тільки в цьому випадку велика ймовірність, що вам не відмовлять. Щоб люди довірили вам свої гроші важливо дотримати ось ці 3 правила.
Правило №1. Поясніть навіщо вам потрібні гроші
Це потрібно зробити в першу чергу. Просто сказати "треба терміново" — мало! Ці слова для вас звучать переконливо, а для вашого майбутнього кредитора вони вагомим аргументом не є.
Правило №2. Скажіть, коли ви повернете гроші
І краще, щоб це були не розпливчасті фрази "через тиждень" або "через місяць", а конкретна дата. Наприклад, день вашого авансу або зарплати. Не зайвим буде також запропонувати залишити розписку.
Правило №3. Знайдіть точки дотику зі своїм кредитором
Що це означає? Наприклад, гроші вам необхідні, щоб купити щось з одягу для вашої дитини. Тоді в борг варто попросити у тих людей, хто сам демонструє любов до діточок. А щоб посилити свою позицію, заведіть спочатку розмову про малюків і лише після цього попросіть гроші в борг.
Якщо гроші потрібні, щоб оплатити навчання, то звертатися потрібно до тих, хто цінує освіту і т. п.
Який прийом точно не спрацює?
Не варто просити гроші на предмети розкоші, новинки техніки, відпочинок або щось подібне. Тут, зазвичай, ніякі аргументи не допомагають. Адже багато людей і самі собі відмовляють в цих предметах. Тому, почути "так" в цьому випадку навряд чи вийде.
Залиште відповідь