Як правильно працювати з сухими швидкодіючими дріжджами

Як розвести сухі дріжджі.

Господині все частіше і частіше використовують сухі дріжджі у своїй роботі. Це дуже зручно, адже їх можна купити із запасом, зберігати кілька місяців і використовувати в міру потреби. Але часто господині не звертають уваги на той факт, що не всі сухі дріжджі однакові, інформує Ukr.Media.

Кожна господиня, перед початком роботи, повинна уважно прочитати інформацію, яку виробник розміщує зверху на пакетику сухих дріжджів. Там може бути напис «сухі активні дріжджі» і «сухі швидкодіючі дріжджі». Яка ж між ними різниця?

Річ у тім, що працювати з ними необхідно зовсім по-різному. Сухі активні дріжджі перед використанням необхідно активувати, а сухі швидкодіючі дріжджі готові до роботи без спеціального активування, адже являють собою живі дріжджові клітини, які зберігають свої властивості завдяки спеціальній вакуумній упаковці. Наша порада допоможе вам розібратися, як працювати з сухими швидкодіючими дріжджами.

Як працювати з сухими швидкодіючими дріжджами

Для роботи нам знадобляться сухі швидкодіючі дріжджі, борошно, сіль, цукор та вода. Пропорції цих інгредієнтів, і навіть додаткові інгредієнти як яйця, жир, молоко залежатимуть від конкретного рецепту тіста.

Сухі швидкодіючі дріжджі є живими дріжджовими клітинами і зберігають свою активність через вакуумну упаковку. Цілісність цієї упаковки дуже важлива для цього виду дріжджів. Також, при покупці швидкодіючих сухих дріжджів, особливу увагу зверніть на дату випуску та простежте, щоб дріжджі були свіжими. Пакет сухих швидкодіючих дріжджів масою 11 г розрахований на 1 кг борошна.

Дріжджі слід відразу змішати з борошном, що просіюється, а потім додати інші інгредієнти.

Дайте примішаному тісту підійти в теплому місці 40 хвилин і приступайте до роботи.