Іноді термін придатності зовсім не є визначальним показником.
Кожен день ми купуємо в магазинах фрукти, овочі, молочку, м'ясо та іншу їжу. Досвідчені господині обов'язково оцінюють стан упаковки, дивляться термін придатності і затарюються тільки в перевірених супермаркетах. Однак цього буває недостатньо для того, щоб обчислити неякісний товар. Ми розповімо про лайфхаки, що дозволяють вивести виробників на чисту воду, інформує Ukr.Media.
Кисломолочний сир
Визначити якісний сир досить просто. Іноді для збільшення маси продукту виробники додають туди крохмаль. Зрештою ми купуємо зовсім не натуральний сир, а сирну масу. Щоб дізнатися напевно, який продукт ви тільки що придбали, потрібно додати на його маленький шматочок пару крапель йоду. Якщо перед вами сирна маса, то вона моментально посиніє, оскільки в її складі є крохмаль.
Молоко
Щоб цей продукт зберігався довше, звичайне молоко замінюють нормалізованим, видаляючи або додаючи в нього жири. Дізнатися "справжній" продукт просто: додаємо в невелику кількість молока спирт (1 до 2). У звичайному молоці грудки утворюються вже через кілька секунд, в нормалізованому — значно пізніше.
Вершкове масло
Звичайний продукт виробляється з молока і вершків. Іноді туди додають пальмову олію або сухі добавки. В результаті на прилавку продається простий маргарин. З'ясувати правду легко: потрібно залити окропом шматочок масла — якщо воно без добавок, то субстанція швидко розчиниться, якщо з добавками — то масло буде плавати на поверхні у вигляді шматочків.
Рис
Неймовірно, але факт. Навіть у випадку з рисом можна зіткнутися з підробкою. Його часто замінюють продуктом, виготовленим з картоплі і синтетичної смоли. Виглядає все дуже натурально. Щоб дізнатися це напевно, досить підпалити невелику кількість рису. Якщо він синтетичний, то відразу можна буде відчути запах пластмаси і побачити темний дим, що виходить від продукту.
Ікра
Цей продукт підробляють досить часто. Штучну ікру виробляють з морських водоростей. За смаковими якостями і зовнішнім виглядом вона може нагадувати натуральну, завдяки правильним добавкам. Перевірити її на "міцність" легко: потрібно опустити ікринки в окріп. Якщо перед тобою натуральна ікра, то вона згорнеться, утворюючи білий шлейф, якщо підробка — то, швидше за все, вона повністю розчиниться в гарячій рідині.
Залиште відповідь