Як впровадити у своє життя мислення мільйонера: 9 простих дій

Щоб покращити свій матеріальний стан, потрібно правильно мислити.

Словосполучення "мислення мільйонера" вже давно увійшло у вжиток тих, хто вивчає фінанси і замислюється про те, чому ж насправді одні люди заробляють мільйони, а інших гроші оминають. Крім вивчення аспектів фінансової грамотності, ведення статей доходів та витрат і формування подушки безпеки, є багато важливих правил, які об'єднують тих, хто з мільйонами на "ти". Як тоді треба мислити, щоб стати мільйонером або хоча б значно просунутися у цьому питанні?

Ставте правильні питання

"Навіщо мені гроші?"; "Що я буду з ними робити?" — якщо ви постійно думаєте про те, що гроші потрібні вам для того, щоб закрити кредит, купити машину, піти на шопінг, то ви володієте мисленням дефіциту, а це означає, що ви одразу позбавитеся від заробленого. Заможні люди живуть за принципом "гроші повинні працювати на вас", сенс якого полягає у тому, що гроші роблять гроші. Іншими словами, одні думають, як їх витратити, а інші — як примножити. І з цієї думки випливає наступний пункт, інформує Ukr.Media.

Інвестуйте

Мільйонери цікаві і допитливі — вони постійно досліджують ринок, шукають нові варіанти і прагнуть знайти нові джерела доходу. Частина грошей завжди у щось інвестується — це спосіб мислення, який допомагає досягати більшого і примножувати своє багатство.

Йдіть на ризик

Деякі люди живуть у страху втратити свої гроші, а інші думають про те, як їх примножити, і не бояться ризикувати. Вони вивчають можливості, для них не існує поразок, а є зворотний зв'язок. Заможні люди виходять з наступної думки: "Я можу втратити, але можу й заробити. Навіть якщо щось піде не так, я знатиму, що спробував, але це не спрацювало, і тоді буду шукати інші варіанти".

Прагніть створити щось своє

Щоб домогтися більшого у фінансовому плані, треба питати не "Де мені взяти?", а "Як я можу це зробити?" — різниця у тому, що одні хочуть взяти готове, а інші думають, як створити своє, реалізувати це. Почніть ставити собі правильні питання і підключати будь-які ресурси, які допоможуть вам досягти бажаного.

Будьте послідовними

Успішних людей відрізняє організованість і послідовність. Вони не роблять компульсивних дій, оскільки дія заради дії — це прерогатива людей з мисленням дефіциту. Це означає, що вони не ходять на роботу лише заради того, щоб туди ходити. Їм просто не хочеться здійснювати безглузді дії. Регулярно замислюйтеся про те, чим ви займаєтеся, навіщо ви це робите, який результат це приносить і чи задовольняє він вас.

Виходьте за межі запропонованого

Мислення мільйонера засноване на тому, що грошей у світі достатньо, і якщо їх змогли заробити одні, то зможу й я. Люди з мисленням дефіциту живуть у протилежній парадигмі — вони вважають, що мріяти про більше безглуздо і треба задовольнятися тим, що маєш.

Відкривайтеся новому

Успішні люди відкриті для нового досвіду і знань, готові вчитися і розвиватися щодня. Люди з низьким рівнем доходу переконані у тому, що вони дійсно усе знають, проте насправді більша частина цих знань присвячена тому, чому у них нічого не вийде.

Будьте наполегливими і фокусуйтеся на меті

Люди, які досягли успіху, завжди сфокусовані на цілях, а не на отриманому результаті — навіть якщо щось не вдалося, вони продовжують йти до мрії, ігноруючи невдачі, складнощі й дрібні негаразди. Вони наполегливі і налаштовані отримати бажане, що зрештою й приводить їх до бажаного результату.

Цінуйте свій час

Час для людей з мисленням мільйонера — головний ресурс. Саме тому вони не відкладають життя на завтра, не покладаються на щасливий випадок або удачу, не оплакують минуле. Вони живуть, мріють і діють прямо зараз, оскільки лише у такий спосіб можна домогтися бажаного і прийти до заповітної мети.

Источник