Як за допомогою сала позбутися поганого холестерину. Потрібно додати лише один продукт

Диво-продукт.

Лікарі встановили, що сало в поєднанні з часником сприяють зменшенню кількості холестерину, інформує Ukr.Media.

Інтернаціональний продукт

Сало давно стало інтернаціональним продуктом. Його шанувальники є на всіх континентах і практично в усіх країнах. І все завдяки дивовижним корисним властивостям цього продукту.

Вчені давно встановили, що в салі містяться жиророзчинні вітаміни A, D, E та арахідонова кислота омега-6, яка бере участь у холестериновому обміні. Крім того, вона вкрай позитивно впливає на активність гормонів і регенерацію клітин.

Однак є і дещо, що змушує любителів продукту обмежувати себе: сало дуже калорійне. Знизити цей показник цілком реально: треба засолювати його зі спеціями, травами та часником.

Коли сало принесе максимум користі?

Вважається, що сало має бути щодня на столі в холодну пору року — восени, взимку і ранньою весною. Завдяки салу, організм легше переносить холоди, активніше опирається хворобам, у тому числі ГРВІ та грипу. Крім того, цей продукт допомагає успішно виводити токсини й радіонукліди.

Цікаво, що серед вчених навіть є думка, що 20-грамовий шматочок сала може замінити одну пілюлю з комплексом вітамінів.

Чому калорійності сала не варто боятися?

У 100 грамах сала міститься приблизно 750-770 ккал. Але це не ті калорії, які проявляються трохи пізніше величезним животом або пишними стегнами. Завдяки своєму складу, сало стає чи не найактивнішим борцем з "шкідливим" холестерином.

Річ у тому, що кислота омега-6, яка входить до складу продукту, бере участь у холестериновому обміні й досить позитивно впливає на активність гормонів.

Дієтологи підтверджують, що сало з часником допомагають організму позбуватися "поганого" холестерину. А крім цього, улюблена парочка нормалізує роботу серця, печінки та підшлункової залози.

Тому, цілком допустимо щодня їсти по 20-30 грамів сала і ставати від цього красивішими та здоровішими.

Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров'я.

Источник