Як за допомогою солі позбутися від «неслухняної риби» і очистити її більш швидко

Навіщо при чищенні риби намазувати пальці сіллю.

Риба — один з базових продуктів, що входять в раціон харчування звичайної людини. Практично кожна кухня світу, що має вихід до моря або океану поєднує в собі безліч кулінарних рецептів, заснованих на морепродуктах, і зокрема рибі, інформує Ukr.Media.

Що необхідно знати, і чи існують які-небудь хитрощі і секрети приготування водного мешканця, які не озвучують досвідчені кухарі?

Секрети, які потрібно знати — готуємо рибу правильно

Існує ряд моментів, яких дотримується більшість досвідчених кулінарів у всьому світі, незважаючи на відмінності в національній кухні і абсолютно різних стравах:

  • До того як почати обробляти рибу, потрібно розмістити її в ємності з питною водою. Ця процедура необхідна для того, щоб переконатися в свіжості риби. Якщо риба продовжує перебувати на поверхні — найкраще відмовитися від її готування, тому що вона несвіжа.
  • Перш ніж обробляти солону рибу, її потрібно помістити в холодну воду. Після цієї дії риба стане більша і вона буде простіше очищатися.
  • Якщо риба занадто солона, необхідно вимочити її у воді близько 4-6 годин. Обов'язково змінюючи кожні півтори години холодну воду.
  • При очищенні маленької риби, видаляти нутрощі розділяючи черево необов'язково. Досить буде зробити розріз біля зябер риби, і видалити хребет разом з нутрощами.
  • Вислизає риба — намажте пальці сіллю. За допомогою цього методу можна позбутися від "неслухняної риби" і очистити її більш швидко і ретельно.
  • Секретів з приготування не тільки смачної, але і візуально красивої риби існує безліч. Завдяки використанню інтернету, можна експериментувати при приготуванні такої простої страви як риба практично щоразу.

    Однак, займаючись приготуванням риби в тому ж смаженому вигляді, все-таки потрібно дотримуватися деяких класичних порад, які допоможуть їй отримати необхідний вигляд.

    1. Для того, щоб риба не розвалилася під час її смаження на сковороді, варто присолити її за 20 хвилин перш ніж вона почне смажитися.

    2. Щоб риба отримала смажену скоринку — в розпечену олію додаємо трохи солі (одна або дві щіпки).

    3. Якщо протерти рибу рушником до того, як вона буде смажитися — вона отримає невелику, рум'яну скоринку.

    Риба — настільки індивідуальна страва, що і м'ясо та інші всілякі продукти. Не слід недооцінювати рибні страви, віддаючи перевагу виключно м'ясу, адже риба має безліч корисних властивостей і при правильному приготуванні, може вийти дуже смачною і корисною.

    Источник