Жінка показала, як ефектно звільнитися з нелюбимої роботи і стала героїнею всіх принижених і ображених

Продавщиця супермаркету опублікувала відео з ефектним звільненням.

Продавщиця супермаркету в США показала, як ефектно звільнитися з нелюбимої роботи. Дівчина зробила це з таким розмахом, що відео з її відходом стало популярним, а саму бунтарку в коментарях нарекли героїнею всіх принижених і ображених, інформує Ukr.Media.

Поки багато людей сумніваються, чи звільнятися з нелюбимої роботи, співробітниця супермаркету Walmart в Луїзіані втілює мрії мільйонів в життя. Дівчина п'ять років пропрацювала у відділі електротехніки, перш ніж зважилася покинути магазин, а відео зі своєю ефектною "заявою" про звільнення вона опублікувала на Фейсбуці.

На кадрах дівчина, одягнена в сіру фірмову футболку і маску з кепкою, глибоко зітхнула, потім взяла в руки трубку гучномовця і як на духу висловила привселюдно все, що вона думає про супермаркет і його керівництво. Перш за все вона розповіла випадковим відвідувачам про важкі умови роботи.

"Увага всім покупцям і причетним, я Бет з відділу електротехніки. Я пропрацювала в Walmart майже 5 років, і я можу сказати, що кожен тут переробляє і кожному не доплачують", — почала Бет.

Основна порція обурення з боку колишньої працівниці супермаркету обрушилася на менеджерів, які, за словами дівчини, зловживали своїм становищем, ображали персонал і погрожували звільненням.

"Керівництво і клієнтура дуже погано поводилися з усіма нами кожен день. Всякий раз, коли у нас виникали проблеми, нам говорили, що незамінних немає. Я втомилася від постійного газлайтингу (форма психологічного насильства). Також ця компанія поводиться зі своїми літніми працівниками, як з порожнім місцем. Як вам не соромно так спілкуватися зі своїми колегами? Я сподіваюся, ви зі своєю сім'єю хоч так не розмовляєте", — продовжила Макгрет.

Свою полум'яну промову бунтарка завершила, висловившись на підтримку своїх колег і обдарувавши міцним слівцем керуючих.

"Walmart вас не заслуговує. До біса керівництво і до біса цю роботу. Я звільняюся!", — сказала Бет.

Здається, своїм сміливим вчинком Бет виконала мрію багатьох людей, які ніяк не могли покинути звичне місце роботи. Адже в коментарях її щосили титулують героїнею.

  • "Ви мій герой!".

Один з користувачів Фейсбуку підкреслив, що про проблеми на роботі необхідно говорити голосно і без страху.

  • "Ти сказала правильні речі, працівникам необхідно, щоб з ними добре поводилися. Адже це робочий клас робить багатих людей багатими".

А деякі побажали Бет знайти роботу, де б цінували своїх співробітників.

  • "Що за жінка! Я сподіваюся, хто-небудь забезпечить її підходящою роботою, у неї, очевидно, є великий потенціал".

Источник