Пропонуємо взяти їх озброєння.
Пропонуємо взяти на озброєння вельми корисні поради, які допоможуть віртуозно володіти собою в будь-якій ситуації, інформує Ukr.Media.
Людям завжди краще запам'ятовуються речі, що відбулися на початку і кінці, тоді як середина будь-якого процесу відкладається в пам'яті набагато менш докладно. При плануванні інтерв'ю з потенційним роботодавцем корисно дізнатися години його прийому і постаратися прийти першим або останнім.
Якщо ваша робота пов'язана з обслуговуванням клієнтів біля стійки, каси або за робочим столом, корисно повісити позаду себе дзеркало. Таким чином, розсерджені чим-небудь відвідувачі не зможуть повною мірою обрушити на вас свій гнів, оскільки споглядання власного відображення дивно знизить їх недружній настрій.
Представивши умови продажу чогось, завжди витримуйте паузу. Якщо ви працюєте в торгівлі і метою варто залучити людину до покупки, то після того, як під час розмови були позначені ціни і деталі потенційної угоди, потрібно відразу замовкнути. Тиша що наступила поставить покупця в кілька незручне становище і в прагненні поправити ситуацію він з великою ймовірністю зважиться на покупку.
Якщо, задавши питання, ви отримали лише часткову відповідь на нього, просто почекайте і зберігайте зоровий контакт зі співрозмовником. Це повинно спонукати його продовжити.
У ситуації, що загрожує сильним хвилюванням (наприклад, перед публічним виступом або стрибком на тарзанці), пожуйте жувальну гумку. Мозок почне працювати за програмою, аналогічною тій, що виникає при прийманні їжі: "Якби мене оточувала небезпека, я б не став їсти. Значить — я в безпеці". Такий трюк дозволяє швидко заспокоїтися.
Людина швидше запам'ятовує не те що було сказано, а які почуття у нього викликали ці слова. Крім того, більшість людей люблять поговорити про власну персону, так що, прагнучи зацікавити співрозмовників розмовою, ставте більше питань про їхнє життя.
Вивчаючи щось нове, навчайте цього друга і надавайте йому можливість задавати собі питання. Здатність пояснити іншому якусь тему говорить про цілковите її розуміння.
Якщо ви даєте зрозуміти, що по-справжньому раді бачити певну людину, її реакція напевно виявиться аналогічною щодо вас. Це не обов'язково відбувається з першого разу, але неодмінно трапиться при наступній зустрічі.
Фізичні реакції на стрес (прискорені пульс і дихання) практично ідентичні реакції при відчутті відваги. У проблемній ситуації потрібно постаратися оперативно уявити, що напруженість тіла висловлює сміливість, а не страх. Мозок переосмислить це збудження і розвине рішучість замість тривоги.
Звертайте увагу на ноги людей. Розгорнута позиція ступень в сторону співрозмовника говорить про готовність продовжувати розмову більше, ніж поворот до нього торса.
Впевненість — річ важливіша, ніж знання. Домагаючись мети, робіть вигляд, що вже її досягли. Прикидаючись кимось досить довго, ви ризикуєте в результаті дійсно стати таким.
У разі коли з якоїсь причини дуже хочеться безсоромно розглядувати людину, потрібно подивитися немов би крізь неї і почекати, поки "об'єкт" не спробує зустрітися поглядами. Після того як у нього це не вийде, він почне в неуважності дивитися по сторонах, надаючи вам можливість втупитися на нього протягом як мінімум 45 секунд.
Намагайтеся не втрачати накопичені зв'язки, підтримуйте мережу своїх знайомств, зустрічаючись з колишніми колегами і однокашниками хоча б зрідка. Це допоможе бути в курсі корисної інформації і мати доступ до можливих вигод у сферах впливу знайомих.
Розсердившись на водія, який повільно їде перед вами, уявіть, що за кермом його автомобіля сидить ваша бабуся. Таке сприйняття ситуації значно зменшить напруження вашого гніву.
Намагайтеся стояти прямо. Як це не дивно, але якщо розправити плечі і, не тримаючи руки в кишенях, підняти вище голову, можна в буквальному сенсі відчути себе набагато впевненіше. Навколишні також це оцінять.
Вживання без особливої необхідності виразів "я думаю, що…" і "мені здається, що…" знижує довіру слухача до ваших слів.
Заспокоїтися при сильному хвилюванні допомагає прибирання в будинку або на робочому місці.
Прийшовши на співбесіду, не посоромтеся задати кілька зустрічних питань самому інтерв'юеру. Не обділивши увагою його персону, ви будете виглядати в його очах більш цікавою особистістю.
Увага, батьки! Завжди варто давати своїй дитині невеликий, але все-таки вибір. Це дозволить йому відчувати, що його думка теж має вагу серед оточуючих. Наприклад, збираючись на прогулянку, можна запитати малюка: "ти хочеш надіти черевики з зірками або з рибками?". До речі, такий підхід частенько працює і з дорослими.
Наші дії впливають на ставлення до подій значно більше, ніж ставлення впливає на дії. Іншими словами, відчувши себе щасливим, ви можете захотіти танцювати і стрибати, проте ж можна стрибати і танцювати для того, щоб відчути радість і щастя.
Коли група людей сміється, кожен інстинктивно дивиться на ту людину, з якою він відчуває найбільшу душевну близькість.
Якщо ви хочете швидко налагодити контакт з людиною або заслужити його довіру, ненав'язливо повторіть його позу. Продублювавши положення рук або ніг співрозмовника, зверніть увагу на його подальші рухи. Якщо він почав трохи схилятися в вашу сторону або, навпаки, відскочив, дайте відповідь тим же. Подібне віддзеркалення дає несвідомий сигнал про відчуття довірчої і комфортної атмосфери при спілкуванні. Побачивши, що сам співрозмовник прийняв позу, подібну вашої, знайте: контакт встановлений.
Залиште відповідь