Maxi Cosi — бренд, якому довіряють батьки

Голландська торгова марка Maxi Cosi, що належить бренду Dorel Netherlands, займається виробництвом дитячих автокрісел для користувачів різного віку. Кожен її виріб продуманий до дрібниць. Тому прогулянки й поїздки в автомобілі дорослих із малюками, з використанням продукції компанії, максимально зручні й безпечні.

Image

Від народження до 13 кг

Положення малюків у конструкціях, що належать до групи 0+, максимально близьке до лежачого. Найбільш безпечними в ній є автокрісла CabrioFix і Pebble.
Ще одне рішення, здатне забезпечити малюкові безпеку під час подорожі і зручність батькам при його перенесенні, — автокрісло-переноска Maxi Cosi Citi. Дитина в ньому лежить в анатомічно правильному положенні.

Від народження до 3-4 років

До групи 0-1 входять наступні моделі, які отримали багато позитивних відгуків від батьків маленьких дітей. Якщо вік вашого малюка не перевищив вказані цифри, для нього варто замовити автокрісло Maxi-Cosi:

  1. Milofix. Конструкція оснащена кріпленням Isofix і якірним кріпленням Tor Tender. Завдяки анатомічній підтримуючій подушці, новонародженому лежати в автомобільному кріслі максимально комфортно. Можливість регулювати висоту підголівника і п’ятиточкові ремені безпеки дає змогу кріслу зростати разом із маленьким користувачем.
  2. Opal. Надійно зафіксувати конструкцію в салоні авто дають змогу штатні ремені безпеки. Крісло легко регулюється за шириною. Можна змінювати розташування підголівника й довжину п’ятиточкових ременів безпеки.

Від 9 до 18 кг

До групи 1 входять автокрісла, призначені для дітей віком від 9 місяців до 3-4 років. Одним із найцікавіших варіантів є Pearl. Конструкція встановлюється на базу FamilyFix. Таке рішення є одним із найефективніших для забезпечення маленькому користувачеві безпеки в автомобілі. Замовляти базу потрібно окремо, оскільки вона не входить до комплектації.
Система індикаторів контролює встановлення сидіння на базу. Якщо закріплення буде неправильним, загориться світловий індикатор і додатково прозвучить звуковий сигнал.
До цієї групи також належать інші, не менш комфортні й надійні дитячі крісла в автомобіль від бренду Максі Козі:

  1. Rubi;
  2. Axiss;
  3. Priori.

 

Від 15 до 36 кг

До групи 2-3 також належать цікаві моделі, виготовлені відомим голландським брендом Maxi Cosi. Серед них такі:

  1. Rodifix. Модель із системою Isofix, має підвищену місткість.
  2. Rodi AP. Оснащені вбудованими в підголівник надувними подушками, додатковим кріпленням до сидіння.

 

Яке б з автомобільних крісел Maxi Cosi ви не вибрали, усі моделі мають стильний дизайн, практичні. Відповідність пристосувань європейським нормам безпеки підтверджена незалежними тестами.
Окрім автокрісел, бренд виготовляє дитячі візочки, ліжечка, стільці для годування, аксесуари для автокрісел тощо.