Міфи про гроші, які насправді, заважають вам розбагатіти

Ми часто чуємо поради експертів про те, як заробити велику суму грошей, однак деякі з них несуть більше шкоди, ніж користі.

У повсякденному житті ми можемо часто стикатися з порадами про те, як розбагатіти. Їх дають ділові видання, фінансові експерти, економісти — всі, хто вважає себе фахівцями в цьому питанні. При цьому досить важко відрізнити хорошу пораду від поганої. У цій статті наведені думки засновників і топ-менеджерів великих компаній, які розвінчали популярні міфи про те, як потрібно заробляти, інформує Ukr.Media.

Міф №1: "Щоб розбагатіти, потрібно постійно думати про гроші"

"Чим більше я витрачаю часу на роздуми про гроші, тим менше його залишається на розробку чудової ідеї, яка дозволить мені заробити. Постійне обдумування фінансового питання обмежує креативність", — вважає засновник The Corcoran Group Барбара Коркоран.

Натомість підприємець вважає за краще довіряти своїй інтуїції і вважає, що все на світі має свою причину, навіть якщо ви ще не можете її усвідомити. На думку Коркоран, наші інстинкти ґрунтуються на попередньому досвіді: "і мій досвід ніколи мене не підводив".

Міф № 2: "Знайдіть свій спосіб розбагатіти і дотримуйтесь тільки йому"

Генеральний директор VaynerX Гарі Вайнерчук закликає прагматично підходити до заробітку. На його думку, ті способи, які сьогодні дозволяють вам домагатися фінансового успіху, можуть виявитися марними в майбутньому. Це правило однакове для всіх: як для власників бізнесу, так і для рядових співробітників.

"Коли ви день у день стаєте багатшими, важко відмовитися від перевірених способів заробітку. Але в цьому криється пастка: вас обжене той, хто володіє творчим потенціалом і не боїться ризикувати", — підкреслює Вайнерчук.

З цієї причини він радить завжди залишатися винахідливим і не дозволяти грошам створювати комфортне середовище, в якому ви втратите відчуття реальності.

Міф № 3: "Купуйте акції і багатійте"

"Багато людей дадуть вам пораду інвестувати в акції та спостерігати, як ваші інвестиції перетворюються на мільйони. Проблема в тому, що вам знадобиться 40 років, перш ніж ви розбагатієте", — зазначає генеральний директор Trade Context Джеймс Сіксміт.

Бізнесмен вважає, що краще вкладатися не в цінні папери, а в себе: в розвиток тих навичок, які ви згодом зможете монетизувати. Відточуючи їх день за днем, ви будете поступально збільшувати свій дохід. Сіксміт підкреслює, що це трудомісткий, але дуже цікавий процес, який допоможе наблизитися до багатства.

Міф № 4: "Інвестуйте в успішні рекомендовані компанії"

Фондові ринки знають чимало компаній (наприклад, соцмережа MySpace або постачальник домашніх фільмів та ігор Blockbuster), які на хвилі популярності були у всіх на слуху, поки не зазнали краху і не принесли збитки своїм інвесторам. Причому про їх стабільність і довговічність говорили багато експертів і фінансових аналітиків. Як зазначає генеральний директор Cred Ден Шатт, не варто сліпо довіряти фахівцям: життя показує, що успіху неодноразово домагалися ті, хто йшов проти громадської думки. Підприємець вважає, що кожна людина в змозі оцінити, які інвестиції є правильними: "вкладайте свої гроші в ті сфери, які вас по-справжньому цікавлять. Якщо ви глибоко занурені в будь-яку фінансову або технологічну область, стежите за новинами, спілкуєтеся зі знаючими людьми і користуєтеся продуктом, в який інвестуєте, то напевно краще розбираєтеся в даному питанні, ніж доморощені експерти".

Міф № 5: "Покладіть всі гроші на банківський рахунок"

Співзасновник YESA Коррі Еліефф заперечує, що найвищу прибутковість грошей забезпечує вклад у банку. На його думку, в цьому випадку весь можливий прибуток "з'їсть" інфляція. Замість цього необхідно інвестувати в основний актив — у власні знання і навички або в бізнес: "коли гроші лежать на рахунку, вони залишаються мертвим вантажем. Ваші кошти повинні постійно працювати: їх безперервний оборот дозволить збільшити дохід і домогтися фінансової незалежності".

Міф № 6 "Щоб розбагатіти, потрібен стартовий капітал"

Порівняно з попередніми десятиліттями сьогодні відкриття власної справи не вимагає серйозних фінансових вкладень. Ось якої думки з цього приводу дотримується засновник Fit Body Boot Camp Бедрос Кейліан: "такі інструменти, як WordPress, PayPal і соціальні мережі, дозволяють швидко створювати сайти, розміщувати рекламу, просувати контент і без комісій приймати платежі. Якщо ви вмієте продавати і задовольняти потреби клієнтів, то все, що вам необхідно, — це трохи креативности, хитрості і готовності ризикувати".

Міф № 7 "Працюйте за стандартним графіком"

"Я вважаю за краще працювати і придумувати нові ідеї з півночі до 3 години ранку, так як в цей період я вільна від електронної пошти і месенджерів", — заявляє директор Manly Bands Мішель Лучіз.

Вона радить виявити проміжки часу, коли ваш мозок найбільш активний, і в ці моменти занурюватися в розв'язання задач. При цьому не варто переживати, що ваш графік не збігається зі стандартним розпорядком дня мільйонів працівників. Лучіз підкреслює, що найбагатші люди досягли успіху в тому числі і тому, що дотримувалися індивідуального ритму.

Міф № 8: "Ви багаті, якщо у вас величезний банківський рахунок"

Генеральний директор GlobalTQM Девід Гофман вважає, що наявність великої суми на банківському рахунку ще не означає, що ви багаті. Справжнє багатство — це сукупність здоров'я, щастя і якості життя. Підприємець рекомендує не зосереджуватися лише на грошах: "знайдіть час, щоб подбати про свій розум і тіло. Займайтеся тим, що вам цікаво, оточіть себе позитивною енергією, і тоді ви станете магнітом для фінансів і благополуччя".

Источник