Навіщо носять каштан у сумці: прикмети та забобони

Особливі талісмани для сумки, що приманюють гроші.

Сучасні сумки, такі різноманітні за формою і призначенням, ведуть свій рід від звичайного полотняного або шкіряного мішечка. Наші далекі предки складали в нього гроші та інші цінні дрібниці, а потім носили на поясі, щоб завжди мати під рукою, інформує Ukr.Media.

Відтоді сумка зазнала дивовижних метаморфоз, перетворившись на безліч різнорідних аксесуарів: від крихітного клатча до значної валізи або баула. Однак призначення предмета залишилося колишнім: зберігати хазяйське добро, оберігаючи його від сторонніх очей і чужих жадібних рук.

Цілком природно, що дуже швидко вмістилище матеріальних скарбів оточили численні прикмети. Більша частина з них наказує, як саме треба поводитися з сумкою, щоб вона не втратила свого містичного призначення привертати грошові потоки і примножувати хазяйське багатство. Ті, хто не бажає збідніти, ніколи не ставлять свої саквояжі та рюкзаки на підлогу, не кладуть на стіл барсетки та ридикюлі, не користуються дірявими аксесуарами.

Однак забобонні люди знають і ще одну хитрість для залучення на свій бік фінансової удачі. Вони наповнюють свої сумки особливими талісманами, що приманюють гроші.

  • Вельми популярним способом залучити грошові потоки вважаються кілька каштанів, захованих на дні сумки. Ці плоди з давніх-давен символізують достаток і багатство.
  • Багато хто знає, що гроші приваблює запах м'яти. Покладіть у ридикюль гілочку цієї ароматної травички, і в ньому ніколи не переведуться великі купюри.
  • Крім м'яти для збереження і примноження своїх доходів можна використовувати й інші рослини. Підійде дубовий або лавровий листочок, корінець півонії або вересу, зрощені горішки або щіпка зеленого чаю. Непогано діють кілька бобів або стручок квасолі, заховані в потаємній кишеньці, а також запашна скоринка апельсина або мандарина.
  • Заповзятливі пращури створили й спеціальні талісмани для приваблення багатства: ложку-загребушку, грошову мишу, китайську монетку з червоною ниткою та отвором у центрі.

Джерело