Нешкідливі на перший погляд продукти можуть зіпсувати вашу шкіру

Що не варто їсти.

Прищі, зморшки, закупорені пори — це проблеми, яких хоче уникнути кожна жінка, інформує Ukr.Media.

Але чи знаєте ви, що іноді звичайного косметичного догляду недостатньо і необхідно виключити з раціону продукти, які можуть викликати ці проблеми? Парадокс полягає в тому, що деякі продукти, які вважаються здоровими і зазвичай рекомендуються для схуднення, можуть провокувати такі шкірні проблеми, як прищі і навіть посилювати симптоми псоріазу. І це ще не все! Так що якщо у вас є проблеми зі шкірою, переконайтеся, чи не вживаєте ви забагато продуктів з наступного списку.

Продукти з низьким вмістом жиру

Популярність цих продуктів йде на спад, але в багатьох дієтах рекомендовано уникати жирів. Але чому ці продукти можуть викликати проблеми зі шкірою? Коли виробники видаляють жир з продукту, то натомість відсутній тепер смак доповнюють цукром. Простіше кажучи, нежирний продукт досить часто має високий вміст цукру. Однак багато досліджень показують, що цукор пошкоджує волокна колагену і ускладнює їх регенерацію, що сприяє більш швидкому старінню шкіри.

Молочні продукти

Деякі відмінно переносять парне молоко, а у інших навіть пастеризоване може викликати проблеми з травленням. Деякі дослідження показують, що молочні продукти можуть провокувати прищі і на це є кілька причин. Такі продукти можуть викликати гіпертрофовану реакцію у вигляді коливань рівня цукру в крові і, як наслідок, гормональний дисбаланс. Крім того, молоко саме по собі може містити гормони і добавки, які дають коровам для кращого доїння. Шкідливим гормоном є в основному гормон росту, який викликає запалення в організмі і часто призводить до появи прищів. У деяких людей є алергія на молочні продукти, тому їх споживання погіршує травлення, що сильно впливає на стан шкіри. Але не можна однозначно сказати, що молочні продукти є єдиною причиною ваших проблем зі шкірою. Тому постарайтеся на час виключити зі свого раціону молочні продукти і подивіться, як це вплине на вашу зовнішність.

Рослинні олії

Рослинні олії містять жири, яких слід уникати, якщо у вас проблемна шкіра. Наприклад, затверділі (транс-жири) жири. Вони також містять поліненасичені жирні кислоти омега-6, які корисні, але мало хто знає, що важливо співвідношення між омега-3 і омега-6. Так, надмірна кількість омега — 6 може викликати запалення і, отже, вугрі, які в більшості випадків є запальним захворюванням.

Пшеничний хліб з непросіяного борошна

Він корисніший, ніж класичний білий хліб, але також містить глютен. Згідно з останніми дослідженнями, до 30% населення страждає непереносимістю глютену. Алергія на глютен проявляється не тільки розладом шлунку, але і шкірними проблемами.

Фруктові соки

Так, це відмінна їжа, тому що містить багато вітамінів і мінералів. Водночас в соках і смузі також може міститися велика кількість цукру, так званої фруктози. Як і цукор, фруктоза зв'язується з колагеном, що технічно називається глікіруванням. Це вважається одним з факторів, що сприяють старінню тканин і, отже, шкіри. Надлишок цукру в крові призводить до вивільнення гормону інсуліну, який також відомий як гормон старіння.