Ольга Фреймут висловилася про зовнішність старшої дочки

Хіба можна судити незавершений шедевр?

Телеведуча Ольга Фреймут у себе на сторінці в соціальній мережі Instagram, найчастіше, ділиться роликами з порадами з етикету. Нерідко ці ролики стають предметом хейта з боку підписників. Рідше Фреймут публікує свої фото, ще рідше — фотографії своїх дітей. Нещодавно Ольга вирішила поділитися з підписниками знімком зі своєю старшою донькою Златою. У публікації телеведуча висловилася з приводу її зовнішності і зовнішності підлітків в цілому, інформує Ukr.Media.

Ольга зазначила, що зовнішність підлітків — ніби незавершений шедевр. "Кажуть, Підлітки некрасиві. Але вони є твором мистецтва, яке ще не завершено. Трохи часу, і автор закінчить його і покаже публіці. Тоді потрібно буде визнати, що помилилися в некрасивості тінейджерів. Хіба можна судити по незакінченому шедевру?",- пише Фреймут у публікації.

Зараз Златі Мітчелл п'ятнадцять років, і вона практично не схожа на свою зоряну маму. Дівчина любить кежуал стиль, танцює хіп-хоп і пробує себе в моделюванні одягу. Багато висловилися на підтримку Ольги і Злати, але знайшлися і ті, хто розкритикував зовнішність дівчини. До слова, роблять користувачі це часто, кажучи про те, що Злата виглядає набагато старше свого віку.