Секретний інгредієнт, який зробить котлети соковитими і ароматними

Він є в кожному будинку!

Перший простий секрет приготування фаршу для соковитих і ароматних котлет — приготування його самостійно. Професіонали рекомендують не просто змішувати інгредієнти фаршу, а вимішувати його як тісто. Це дозволить рівномірно розподілити в ньому зелень і спеції, інформує Ukr.Media.

Однак головним інгредієнтом, який допомагає боротися з різкими запахами, підсилює аромат спецій, робить котлети соковитішими і апетитнішими, є сода.

При приготуванні фаршу на кілограм м'яса слід додати 1 ч. л. соди і до того, як буде додано цибулю. Також важливо це зробити за 35-40 хвилин до того, як приступите до смаження котлет. Крім того, котлети, приготовані з фаршу з содою, довше залишаються свіжими.

Переживати з приводу того, що присмак соди буде відчуватися в котлетах, не варто. Запах повністю йде під час обсмажування биточків. Відомо, що сода пом'якшує м'ясо і сухожилля, прискорить процес маринування м'яса.

Однак використовувати соду в якості добавки до таких видів м'яса, як кролятина або курка, не слід. Це м'ясо і без того ніжне, а разом з содою воно може розвалитися. Сода хороша для пом'якшення яловичини, свинини, баранини і дичини.

Крім того, вона допомагає позбавити продукти від небажаних запахів, підкресливши тільки смак м'яса і доданих в нього спецій. Але додаючи соду в м'ясо або фарш, слід бути акуратними з сіллю, тому що можна легко пересолити страву.