Шеф-кухарі назвали умови, коли сковорода може стати небезпечною для здоров’я

Ознаки токсичного посуду.

Без сковороди складно уявити сучасну кухню, де готують як буденні страви, так і шедеври кулінарного мистецтва, інформує Ukr.Media.

Посуд для смаження їжі є у кожному будинку. Сталеві, тефлонові, керамічні вироби — всі вони створені для однієї мети. Але у будь-якої речі є термін служби, після закінчення якого предмет із помічника перетворюється на шкідника. І сковорода не виняток.

Термін служби сковороди

Посуд може використовуватися раз на рік чи тричі на день. Саме частота визначає термін служби майже будь-якої речі.

Шеф-кухарі дотримуються єдиної думки про те, що немає сенсу мучитися зі сковородою, яка вийшла з ладу і на якій усе пригорає. І справа навіть не в практичності, а якості їжі, приготованої на такому посуді — вона несе небезпеку для здоров'я.

При щоденному використанні сковороди термін служби в середньому варіюється від 1 до 2 років. Якщо їжа починає пригоряти, то настав час задуматися про заміну.

Аналогічне рішення потрібно ухвалити, коли на дні з'являються подряпини. Такий посуд виділяє шкідливі речовини, які потрапляють у їжу. Вони псують не лише смак, а й завдають шкоди здоров'ю.

Чи можна мити сковороду в посудомийній машині

Ця техніка використовує досить агресивне середовище, щоб до блиску відмивати посуд. Якщо мета полягає в тому, щоб зберегти антипригарне покриття на якомога більший термін, краще відмовитися від використання агресивних миючих засобів.

Источник