Стек в покері. Що потрібно знати про нього

Успішність гри залежить від різних факторів – обраної стратегії, комбінації карт та інших. Але знання та розуміння спеціальних покерних термінів теж відіграє важливу роль в успішності гравця. Перейшовши за посиланням https://funstage.com.ua/kazino-s-zhivymi-dilerami/ на проект Funstage можна ознайомитись з різними поняттями та термінами, що застосовуються в покері та його різновидах.

Що таке стек

Під стеком потрібно розуміти кількість фішок, яку покерист має на певному етапі гри. Якщо розглядати стек у контексті кеш-ігор, то він означає кількість грошей за столом. При наявності великої кількості фішок, гравець має можливість застосовувати хитрі розіграші, навіть не маючи на руках сильних карт. Але якщо їх мало, то покеристу залишається лише два варіанти – зробити олл-ін, або скинути карти.

Крім грошей, вимірюється стек ще й в великих блайндах. Чім вони більші, тім комфортніше буде почуватися гравець, що пояснюється у цій https://funstage.com.ua/stati/chto-takoe-stek-v-pokere-tipy-strategii-i-priemy/ тематичній статті. Особливо актуальним це є при наявності у суперників малої кількості фішок, адже в цьому випадку можна тиснути на них, рейзити практично в кожній роздачі.

Стеки яких видів існують

  1. Ультракороткий. Це ситуація, коли гравець має найменш можливий обсяг фішок – лише 10 великих блайндів. Гра з ультракоротким стеком є складною і потребує особливої обережності та застосування правильних стратегій ( в основну, агресивні).
  2. Короткий. Він виникає, якщо в гравця залишається 20 або менше блайндів. В такому випадку часто рішенням може бути пас або олл-ін. Такий період гри є як легким, тому що варіантів дій у гравця залишається лише два, так і водночас, найскладнішим, оскільки геймеру доводиться ризикувати всіма своїми фішками.
  3. Середній. Він настає при наявності від 30 до 60 великих блайндів. В кеш-іграх середній стек зустрічається рідко, але в турнірних змаганнях він часто зустрічається на етапі баббла, коли гравці наближаються до призових місць. З таким стеком забезпечується комфортне становище, але вивести з гри може навіть одна невдала роздача.
  4. Глибокий. Це стек, характерний для кеш-ігор та початкових етапів турнірів. Коли геймери мають 80 або більше великих блайндів, це дозволяє почуватися комфортно та розігрувати ширший діапазон карт. Повний стек зі 150-ти великих блайндів дозволяє покеристу вести активну гру. При наявності 200 великих блайндів забезпечується комфортне положення та можливість розігрувати широкий спектр карт.

Новачкам варто пам’ятати, що починати слід з турнірних змагань, що мають повільну структуру. Це дозволить краще розуміти основи покеру, а саме турнірних змагань.