Поради щодо подарунків.
Весілля – це не просто важлива подія. Це подія, яку потрібно запам'ятати на все життя (ну або хоча б на ту її частину, яку ти проживеш разом з конкретним чоловіком). Весільні відео і фотографії, подарунки та листівки, які залишилися після весілля світлі спогади – все це не дозволить тобі забути про найбільш хвилюючий, романтичний і прекрасний день в житті кожної жінки. Але є ще один спосіб оживити спогади – річниця весілля! Кожна з річниць має спеціальну назву – наприклад, твої подруги можуть святкувати ситцеві, воскові і навіть мідні весілля, а бабусі і дідусі – золоті та платинові. Хочеш, щоб твої подарунки в честь річниць завжди відповідали назві весілля? Тоді скористайся підказками…
Історія назв
Для початку варто згадати, що відзначаються весілля від 1 до 100 років подружнього життя. Зрозуміло, найбільш пишно святкуються весілля «після тридцяти» — ні, не після тридцяти років за паспортом, а після тридцяти спільно прожитих років. Втім, молоді пари теж охоче святкують свої річниці.
Якою б не було весілля – ситцевій або перлової, олов'яної або діамантовою, — як правило, її назва несе в собі глибокий сенс. Зараз ми розповімо про найбільш відомих ювілеях.
Ситцеве весілля
Ситцеве весілля святкується в першу річницю одруження. Якщо наступні весілля, як правило, описують властивості подружньої пари (наприклад, приписуючи шлюбу цінність золота і непорушність діаманта), то ситцеве весілля – це скоріше побажання, щоб подружнє життя здавалася легкою і приємною, але в той же час була міцною, наче ситець.
Скляне весілля
Скляне весілля відзначається через 15 років спільного життя і є символічним попередженням – скло заворожує своїм блиском і здається міцним, як діамант, але його дуже просто розбити. Подружжю після 15 років сімейного життя потрібно берегти свій союз, ростити дітей і бути уважними один до одного.
Срібне весілля
Срібне весілля – це 25-річний ювілей спільного життя. Срібло-дорогоцінний, його неможливо розбити. Срібло володіє цілющими властивостями і покликане ще сильніше скріпити і без того надійний шлюб.
Полотняне весілля
Думаєш, назва 35-річної річниці не несе в собі ніякого глибокого сенсу? Помиляєшся! Сім'я після 35 років шлюбу – це живий організм. Близькі і далекі родичі, діти і онуки, племінники і племінниці, зяті і невістки – всі вони тісно пов'язані між собою, ніби ниточки в полотні, а міцна тканина символізує нерозривність сімейних уз.
Що дарувати на річниці весіль
1 рік – Ситцеве весілля
Віддай перевагу виробам з ситцю і льону. Ніяких обмежень! Постільна білизна з бязі і одяг, «нарядні» диванні подушки або картини на тканини… Припустимі вовняні вироби – наприклад, чудовим подарунком для сімейної пари стане затишний теплий плед.
2 роки – Паперове весілля
Зупинись на подарунки, виконаних з паперу та скла. Книги – це безсмертна класика, але можна вибрати щось більш оригінальне – наприклад, фото-колажі або фотошпалери для кухні, дитячої кімнати, спальні.
3 роки – Шкіряне весілля
Подружжю можна дарувати шкіряні рукавички, портмоне, барсетки, гаманці і візитниці. Пам'ятай, що гаманець не повинен бути порожнім, і запасися монетками!
4 роки – Лляне (воскове) весілля
Якщо святкується «зимовий» ювілей, віддай перевагу декоративним подарункам – наприклад, ефектним воскових свічок або складним свічникам. Якщо ж ювілей «літній», краще всього дарувати легкий лляний одяг.
5 років – Дерев'яне весілля
Сміливо дарувати молодим подружжям вироби з дерева! Це можуть бути статуетки, витончені книжкові полички, скриньки для прикрас або навіть невеликий кавовий столик.
А тепер – коротко про подарунки для всіх ювілеїв:
Подальші весілля вже не обов'язково відзначати «підходящими» подарунками. Головне, щоб твій подарунок приніс літній парі максимум радості – це може бути щось корисне для дому, а може бути красиво виконаний фотоальбом або колаж. Ми наведемо тільки назви весіль:
Залиште відповідь