Висока температура в дітей: рекомендації, коли варто, а коли не потрібно збивати

Лікарі поінформували, як правильно збивати температуру в дітей.

Лікарі розповіли, як визначити, чи варто збивати температуру в дитини, чи ні. Загальні рекомендації такі — лікарі радять не збивати температуру в дитини до 38 градусів. Але це тільки в тому разі, коли малюк добре переносить високий підйом температури. А от якщо спостерігається млявість, сонливість, малюк скаржиться на головний біль, нудоту — то тоді температуру збивати необхідно. Лікарі зазначили, що є діти, які не можуть переносити температуру. У малюків дуже часто симптоми застуди розвиваються стрімко, тож у разі різкого підвищення температури одразу ж викликайте лікаря, інформує Ukr.Media.

Що молодша дитина, то швидше розвиваються в неї захворювання. Перше, від чого страждає малюк — це від зневоднення. Обов'язково давайте йому пити просту воду, Це ефективно знижує температуру. Можна додати туди сік лимона, зазначили медики.

Особливо уважно стежте за температурою дітей у тому разі, якщо дитина страждає на хронічні або неврологічні захворювання, зокрема й на аутизм. У цьому випадку температуру варто збивати раніше. У жодному разі не застосовуйте спиртові або оцтові обтирання. У дітей висока всмоктуваність через шкіру, тому обтирання може спровокувати серйозне отруєння та ускладнення на печінку. Що є критичним у період хвороби дитини.

Виключіть обтирання холодною водою — це може спричинити спазм судин через різкий перепад температури тіла та зовнішнього середовища. Це може призвести до ускладнення. Також з обережністю слід використовувати домашні інгалятори. У багатьох випадках вони лише посилюють розвиток вірусної інфекції, не даючи мокроті виходити. Усі подібні маніпуляції призначаються виключно лікарем-терапевтом.

Источник