«Динамо» обіграло «Фенербахче» і продовжить виступ у Лізі чемпіонів УЄФА

Футболісти київського «Динамо» виграли перший матч у єврокубковому сезоні-2022/23.

«Біло-сині» на виїзді обіграли у додатковий час турецький «Фенербахче» з рахунком 2:1 і вийшли до третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів УЄФА, передає Укрінформ.

Спочатку на «Фенербахче Шюкрю Сараджоглу» у Стамбулі відзначився Віталій Буяльський, якому на 57-й хвилині асистував Томаш Кендзьора. Паритет на 89-й хвилині відновив Оттіло Солої. Перемогу киянам приніс влучний удар Олександра Караваєва на 114-й хвилині.

На 54-й хвилині «Фенербахче» залишився у меншості — за друге попередження червону картку отримав Ісмаїл Юксек.

Еквадорський форвард господарів Еннер Валенсія на 70-й хвилині не реалізував пенальті.

Як повідомлялося, перша гра завершилася внічию — 0:0.

Наступним суперником «Динамо» за путівку у раунд плей-офф Ліги чемпіонів буде австрійський «Штурм». «Фенербахче» у свою чергу зійдеться з чеським клубом «Словацко» — у третьому раунді кваліфікації Ліги Європи УЄФА.