Хорватія зіграла внічию з футболістами Албанії

У Німеччині триває шостий ігровий день фінального турніру XVII чемпіонату Європи з футболу.

Поєдинок другого туру групи В завершився результативною нічиєю збірних Хорватії та Албанії — 2:2, передає Укрінформ.

Рахунок на «Фолькспаркштадіоні» у місті Гамбург на 11-й хвилині зустрічі відкрив півзахисник албанців Казім Лачі — після удару головою з близької відстані.

Хорвати в середині другого тайму відповіли голом Андрія Крамарича (74-та хвилина) та автоголом хавбека суперників Клауса Г'язули (76).

У компенсований час паритет відновив Клаус Г'язула (90+5).

В іншому матчі квартету 20 червня чинний чемпіон Європи збірна Італії зійдеться з футболістами Іспанії на «Фельтінс-Арені» у Гельзенкірхені.

Турнирна таблиця: Іспанія — 3 очки (після 1-ї гри), Італія — 3 (1), Албанія — 1 (2), Хорватія — 1 (2).