Євро-2024: Німеччина на старті розгромила Шотландію

Фінальний турнір XVII чемпіонату Європи з футболу розпочався у Німеччині.

У матчі-відкриття Євро-2024 збірна Німеччини завдала поразки команді Шотландії — 5:1, передає Укрінфори.

Успіх господарям у стартовому поєдинку квартету А принесли голи Флоріана Вірца (10-та хвилина), Джамали Мусіали (19), Кайя Хаверца (45+1, з пенальті), Нікласа Фюллькруга (68) та Емре Джана (90+3).

Автором єдиного м'яча у ворота німців став автогол Антоніо Рюдігера, який випадково забив у власні ворота на 87-й хвилині.

До перерви британці залишилися у меншості — поле за грубу гри залишив Раян Портеус (44).

У другий ігровий день, 15 червня, зіграють Угорщина та Швейцарія (група А), Іспанія та Хорватія, Італія та Албанія (група В).

Збірна України, чвертьфіналіст Євро-2020, втретє виступить в основній сітці європейського чемпіонату.

Цього разу на груповому етапі у квартеті Е «синьо-жовті» зіграють з командами Румунії (17 червня, «Альянц-Арена», Мюнхен), Словаччини (21 червня, «Меркур Шпіль-арена», Дюссельдорф) та Бельгією (26 червня, МХП-Арена, Штутгарт).

Поєдинки 1/8 фіналу відбудуться 29 червня — 2 липня, чвертьфінали — 5-6 липня, півфінали — 9-10 липня.

Фінал Євро-2024 пройде 14 липня на Олімпійському стадіоні у Берліні.

Поєдинки континентальної першості прийматимуть Берлін, Мюнхен, Дортмунд, Гельзенкірхен, Штутгарт, Гамбург, Кельн, Лейпциг, Франкфурт-на-Майні та Дюссельдорф

Нагадаємо, титул чемпіонів Європи захищатимуть футболісти Італії.