Журналист: «Когда теперь Соломон в «Днепр-1»?» (13 января 2022 г.) —

Комментатор телеканалов Setanta Sports и Megogo Игорь Бойко — о трансфере Нереса в «Шахтер».

Игорь Бойко (фото: sportarena.com)

«Давід Нерес — це типовий випадок, коли гравець в теорії набагато кращий, ніж в реальності. В теорії це зірка світового футболу з цінником у 60-70 мільйонів євро, а в реальності — резервіст «Аякса». Нідерладський клуб вклав у нього великі гроші та вгадав з найкращим моментом для продажу, а тому потрібно було шукати когось з великим гаманцем та бажанням ризикувати з бразильцями. «Шахтар» ідеально підійшов.

Оптимісти будуть оцінювати Нереса за 2019-м роком, коли він випромінював азарт, а не за 2021-м, коли він перетворився за глибокого запасного та дорогий тостер. Ти його колись купив, поїв хлібу з місяць, а потім він стоїть збирає пил на холодильнику кухні. Для теперішнього «Шахтаря» Нерес все одно топ-трансфер, зважаючи на те, що сам «Шахтар» — не європейський топ-клуб, але грошей має багато. «Шахтар» прагне повернутися потрапити до еліти. Перемога в Лізі чемпіонів — це, звичайно, десь мрія на рівні повернення на «Донбас-Арену», але плей-офф — точно завдання. За це готові добряче платити.

Досить вже вдагувати з талантами, пора брати реальних людей. Нерес, як і Педріньо, має гарантований потенціал, який вже був продемонстрований на певному рівні, а тепер просто потрібно його віднайти. Хоча реанімувати — це теж непростий процес. Бо не просто так Нерес перестав бути основним в «Аяксі», еге ж. Так, а Соломон коли в «Дніпро-1» тепер?» — написа́л Бойко в Телеграме.

Источник

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий