Паралімпійська збірна України виграла чемпіонат світу з футболу

В іспанському місті Салоу завершився чемпіонат світу з футболу серед паралімпійських команд.

«Золото» світової першості здобула паралімпійська збірна України, яка у фіналі завдала поразки суперникам з Ірану — 1:0, передає Укрінформ.

Автором єдиного голу став Іван Доненко, який відзначився на 13-й хвилині зустрічі.

На груповій стадії турніру «синьо-жовті» здобули три перемоги й посіли першу сходинку у групі D. У чвертьфіналі збірна України впевнено обіграла Ірландію (5:1), а у півфіналі з аналогічним рахунком здолала команду США.

Відзначимо, що українська збірна (гравці із вадами опорно-рухового апарату) незмінно повертається з медалями з 11-ти останніх світових чемпіонатів. Зокрема, «синьо-жовті» ставали переможцями у 2001, 2003, 2009, 2013, 2017 роках. Нинішній трофей вже шостий.