«Реал» обіграв «Манчестер Сіті» і зійдеться з «Ліверпулем» у фіналі Ліги чемпіонів УЄФА

У Лізі чемпіонів УЄФА визначився другий учасник фіналу сезону-2021/22.

У вирішальному поєдинку суперниками англійського »Ліверпуля» будуть футболісти іспанського «Реала», передає Укрінформ.

Після поразки в Англії від «Манчестер Сіті» (3:4) «Реал» у Мадриді обіграв «містян» у додатковий час з рахунком 3:1 і за сумою двох матчів вийшов у фінал розіграшу після 3-річної перерви.

Авторами голів на «Сантьяго Бернабеу» стали Родріго (90-а хвилина, 90+2), Карім Бензема (95, з пенальті) — у господарів; Ріяд Марез (73) — у складі гостей.

Український захисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко на 72-й хвилині замінив Кайла Уокера, який отримав травму.

Як повідомляв Укрінформ, «Ліверпуль» у півфіналі двічі обіграв іспанський «Вільярреал» (2:0 — удома, 3:2 — у гостях).

Фінал Ліги чемпіонів УЄФА «Ліверпуль» — «Реал» пройде на «Стад-де-Франс» у Сен-Дені (Франція) 28 травня.