Спортсмени ЗСУ на чемпіонаті Європи з кульової стрільби по рухомій мішені здобули 7 золотих нагород

На чемпіонаті Європи зі кульової стрільби по рухомій мішені в Чехії представники Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міноборони здобули комплект з 19 нагород в особистих та командних змаганнях, зокрема сім золотих.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство оборони повідомило у Фейсбуці.

"Старший сержант Ігор Кізим везе додому одразу шість медалей, чотири з яких — найвищої проби. Два золота, два срібла та дві бронзи також завоював представник Збройних сил України Денис Баблюк", — ідеться у повідомленні.

Роман Березіцький серед юніорів здобув одразу сім медалей, одна з яких золота.

Водночас на чемпіонаті світу з вітрильного спорту у Великій Британії Софія Науменко здобула золоту медаль у класі RS Aero.

Як повідомляв Укрінформ, Україна піднялася на сьоме місце у медальному заліку Паралімпіади-2024 у Парижі.