Франція закликала ООН розслідувати постачання іранських дронів до росії

ООН має розслідувати постачання іранських ударних дронів до росії, яка використовує їх для ударів по цивільній інфраструктурі України.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це під час засідання Ради безпеки ООН заявив Постійний представник Франції при цій організації Ніколя де Рів’єр.

“З огляду на дедалі менші запаси боєприпасів та значні проблеми на полі бою, росія намагається усіма способами поповнити запаси, в тому числі з порушеннями резолюції Радбезу ООН. Приміром, рф широко використовує дрони, які отримує з Ірану. ООН мусить розслідувати ці постачання, які порушують резолюцію 2231 — та доповісти Раді безпеки”, — сказав де Рів’єр.

Він додав, що рф залучає до бойових дій кримінальних злочинців, аби компенсувати свої значні втрати.

“На кожну українську перемогу росія боягузливо відповідає обстрілами цивільної інфраструктури. Ці обстріли мають зрозумілу мету: поширити терор серед цивільних та зламати дух українського народу”, — зауважив дипломат.

Де Рів’єр наголосив, що на цьому тлі Франція продовжить надавати українцям усю необхідну підтримку, “аби вони мали змогу використати своє право на самооборону та зберегти суверенітет, територіальну цілісність й незалежність”.

Як повідомляв Укрінформ, Рада Безпеки ООН у п’ятницю обговорила широке коло питань, які стосуються воєнної агресії російської федерації проти України.

Источник