Потужний торнадо у США забрав життя понад 50 людей та зруйнував будинки

Більш як 50 людей, ймовірно, загинули після того, як кілька торнадо пролетіли над південним заходом Кентуккі пізно увечері у п'ятницю. 

Як передає Укрінформ з посиланням на CNN, про це заявив губернатор штату Енді Бешир.

«Ми вважаємо, що кількість загиблих внаслідок цієї події перевищить 50 жителів Кентуккі, і, ймовірно, зрештою загиблих буде від 70 до 100», — сказав Бешир на брифінгу у суботу вранці, назвавши урагани, що обрушилися на штат, «найсерйознішими торнадо в історії Кентуккі».

A violent tornado has raked through Mayfield, #KYwx tonight. Numerous folks were hurt & trapped or missing inside the Mayfield Consumer Products building. S&R Continues. Building completely destroyed with vehicles in the roof of it. Governor reporting 50 fatalities in town. pic.twitter.com/LuzwL4xPwC

— Brett Adair (@AlaStormTracker) December 11, 2021

Повідомляється про пошкодження щонайменше у 15 округах на заході Кентуккі.

Video of the tornado that hit the Amazon facility near Edwardsville, IL tonight… from Danielle Henke pic.twitter.com/5CNbJ03VzI

— James Spann (@spann) December 11, 2021

Як зазначає видання, за даними Центру прогнозування штормів NOAA, принаймні 24 торнадо було зареєстровано у п'яти штатах — Арканзасі, Іллінойсі, Кентуккі, Міссурі та Теннессі, при цьому про смертельні випадки також повідомили офіційні особи в Арканзасі та Іллінойсі.

Як повідомлялося, у середині листопада сильний вітер, град і стовпи повітря, схожі на торнадо, накрили Нью-Йорк та ще три найближчі штати. У Нью-Йорку та Нью-Джерсі залишилися без електропостачання, зокрема 20 000 будинків. Через негоду було затримано щонайменше 143 авіарейси, які вирушали з Нью-Йорка, Нью-Джерсі та Бостона.

Источник