І жінка з візком: у РФ на протестах затримали 1300 людей

І жінка з візком: у РФ на протестах затримали 1300 людей

Протести у Росії

Містами-лідерами за кількістю затриманих стали Санкт-Петербург і Москва. У кожному схоплено від півтисячі протестувальників.

  У Росії на акціях протесту проти мобілізації затримали понад 1300 людей. Про це увечері у середу, 21 вересня, повідомляє російський правозахисний проект ОВС-Інфо.   За останніми даними, у 38 містах силовики схопили 1341 протестувальника, серед них багато жінок.   Містами-лідерами за кількістю затриманих стали Санкт-Петербург (558 осіб) та Москва (503 затримані). В інших населених пунктах мітинги були нечисленні, відповідно захоплених людей менше ніж півсотні в кожному.   У соцмережах оприлюднено відео затримань, які відрізнялися особливою жорстокістю — правоохоронці били та тягли до автозаків і чоловіків, і жінок.   При цьому в Самарі було затримано місцеву жительку, яка прогулювалася центральною площею з дитиною в колясці.

Нагадаємо, сьогодні вранці російський президент Володимир Путін оголосив про часткову мобілізацію в країні. У зв’язку із цим активісти закликали співгромадян виходити на акції протесту.   Що відбувається в Росії після оголошення мобілізації  

Джерело