Кадиров похвалив сина за побиття росіянина

Кадиров похвалив сина за побиття росіянина

Фото: instagram.com/adam_benoevsky_k13 Рамзан Кадиров із сином Адамом

Глава Чечні заявив, що він пишається вчинком 15-річного Адама Кадирова, що на камеру побив затриманого за спалення Корану.

Глава Чечні Рамзан Кадиров схвалив побиття його 15-річної сином Адамом Кадировим затриманого за спалення Корану росіянина Микиту Журавля (в Росії це українське прізвище відмінюють як Журавеля). Про йдеться в заяві, що була оприлюднена в понеділок, 25 вересня, на офіційній Telegram-сторінці очільника чеченської республіки.

«У мережі досі сперечаються за фактом побиття Адамом Кадировим спалювача Священного Корану Микити Журавля, посібника спецслужб України. Чи це було, чи не було? Побив і правильно зробив», — наголошує він. 

За його словами, «той, хто посягнув на будь-яке Святе Письмо… повинен зазнати суворого покарання».

Кадиров також запевнив, що «релігійні цінності громадян країни охороняються державою на найвищому рівні».

«Ниці вчинки, зазіхання на святе притаманні тільки людям цинічним, аморальним, безхребетним і продажним, які бажають внести розлад у суспільство», — пояснює Кадиров «причину» побиття затриманого.

Жертву агресії його сина глава Чечні назвав «провокатором та зрадником», а також «хворою пухлиною на тілі». На його думку цю «пухлину» нібито «треба припікати».

«Я пишаюся вчинком Адама… Поважаю його вибір», — заявив старший Кадиров.

Нагадаємо, заарештований за спалення Корану в російському Волгограді Микита Журавель заявив про побиття його в СІЗО Грозного 15-річним сином глави Чечні Адамом Кадировим. 

Меткомбінат Ілліча у Маріуполі віддали Кадирову

Джерело