Кремль відреагував на підрив Каховської ГЕС

Кремль відреагував на підрив Каховської ГЕС

Фото: Анадолу У Кремлі вважають, що у всьому винна Україна

Дмитро Пєсков очікувано відкинув звинувачення на адресу російських військових звинуватив Україну у «навмисній диверсії».

Країна-агрессор Росія звинуватила Україну в «диверсії» на Каховській ГЕС, в результаті якої станція була знищена. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу у вівторок, 6 червня.

«Ми можемо вже зараз однозначно заявити, що йдеться про «навмисну диверсію» української сторони. Ця «диверсія» потенційно може спричинити дуже важкі наслідки для кількох десятків тисяч жителів регіону, екологічні наслідки, наслідки іншого характеру, які ще тільки належить встановити» – сказав він.

Пєсков стверджує, що Україна «переслідувала мету – позбавити Крим води». Він також відкинув звинувачення на адресу російських військових.

«Падає рівень води у водосховищі. І відповідно скорочується подача в канал, різко скорочується. Судячи з усього, пов’язана «диверсія» і з тим, що почавши два дні тому великомасштабні наступальні дії, зараз українські збройні сили не досягають поставлених цілей. Ці наступальні дії захлинаються», – вважає Пєсков.

Нагадаємо, сьогодні вночі росіяни підірвали греблю Каховської ГЕС. В результаті ця споруда була повністю знищена хвилями Каховського водосховища. У зоні затоплення знаходяться 80 населенних пунктів. В регіоні вже почалася масова евакуація.

Партизани дізналися, який батальйон РФ підірвав Каховську ГЕС

Джерело