Медведєв знову погрожує Україні ядерною зброєю

Медведєв знову погрожує Україні ядерною зброєю

Дмитро Медведєв заявив, що «війна в Україні на десятиліття»

Колишній президент РФ погрожує використати ядерну зброю, якщо Україна отримає таке озброєння.

Заступник глави Радбезу РФ Дмитро Медведєв під час візиту до В’єтнаму заявив, що «військовий конфлікт в Україні дуже надовго» і вкотре пригрозив «превентивним ядерним ударом». Про це у п’ятницю, 26 травня, повідомляють російські ЗМІ.   «Цей конфлікт дуже надовго. Це все на десятиліття, напевно. Це нова реальність, нові умови життя. Поки там така влада, буде, скажімо, три роки перемир’я, два роки конфлікту, і знову все повториться. Потрібно знищити саму природу нацистської влади в Києві», — заявив він.

За словами Медведєва, якщо Україна отримає від західних союзників ядерну зброю, то Росії нібито доведеться завдати превентивного удару.   «Тоді це означатиме, що буде приліт до них ракети з ядерним зарядом. Є незворотні закони війни. Якщо дійде до ядерної зброї, потрібно буде наносити превентивний удар», — сказав заступник глави Радбезу РФ.   По кому саме буде цей удар, він не уточнив.

Раніше Медведєв вже заявляв, що «загроза ядерного конфлікту зростає». Російський чиновник відновив ядерний шантаж через постачання зброї Україні, яка допоможе їй звільнити свої території.

Міністр оборони України Олексій Резніков вважає маячнею ядерні погрози, що йдуть з боку Росії. За його словами, Китай та Індія вже надіслали керівнику Кремля чітке попередження проти застосування ядерної зброї.

Джерело