Пєсков пояснив, чому Путін амністує жорстоких вбивць

Пєсков пояснив, чому Путін амністує жорстоких вбивць

Фото: Getty Images Дмитро Пєсков пояснив логіку амністії вбивць

Дмитру Пєскову довелося реагувати на помилування Владислава Канюса, засудженого до 17 років за вбивство студентки.

Засуджені росіяни, які воюють проти України, отримують помилування від президента РФ Володимира Путіна, бо спокутували свою провину кров’ю на полі бою. Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу у п’ятницю, 10 листопада.

Приводом для питання стала новина про помилування Владислава Канюса, засудженого до 17 років за вбивство студентки, 23-річної Віри Пехтєльової, на Кузбасі 2020 року.

«Є два шляхи помилування: другий з них – це коли вони викупають кров’ю, засуджені, зокрема, за тяжкі злочини, вони спокутують свій злочин кров’ю на полі бою. Спокубують кров’ю в штурмових бригадах, під кулями, під снарядами, і це другий шлях», – сказав Пєсков.

Також він нагадав у про перший шлях для помилування – ухвалення рішень відповідними комісіями різного рівня, аж до федерального, після чого документи надсилаються президенту

Як повідомлялося, у серпні у Карелії амністований зек-«вагнерівець», який повернувся з війни в Україні, разом із другом убив шістьох людей.

А в березні засуджений на 14 років за вбивство найманець із ПВК Вагнер після амністії за участь у війні проти України повернувся до рідного села і вбив людину.

Джерело