Президент: Сила України — основа міжнародного порядку, заснованого на правилах

Сила України і нашої оборони зараз – це основа сили міжнародного порядку, що заснований на правилах.

Про це у своєму вечірньому відеозверненні заявив Президент Володимир Зеленський, передає кореспондент Укрінформу.

Відео: Офіс Президента, Телеграм

«Дякую всім, хто додає Україні сили! Сила нашої держави зараз, сила нашої оборони зараз – це основа сили міжнародного порядку, що заснований на правилах», — наголосив Зеленський.

Окремо Зеленський поінформував, що у вівторок він був на Донеччині, на наших передових позиціях – у районі Вугледара і Марʼїнки, і що мав честь привітати українських морпіхів із їхнім професійним святом – Днем морської піхоти України.

«Вручив державні нагороди воїнам і стрічки за мужність та відвагу найкращим підрозділам, які захищають саме цю частину фронту. Впевнений, — ви пам’ятаєте ці підрозділи, часто у вечірніх зверненнях саме їм я дякую за надзвичайні результати, які вони дають Україні в боях. Сьогодні нагородив їх особисто», — сказав Президент.

Глава української держави зазначив, що йдеться про 35-ту окрему бригаду морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського, 406-ту окрему артилерійську бригаду імені генерала-хорунжого Олексія Алмазова та 140-й окремий розвідувальний батальйон.

«Дуже потужні підрозділи, і я вдячний кожному з вас, воїни! І дякую за шеврони, це справді дуже почесно», — запевнив він.

У свою чергу Зеленський висловив думку, що у вівторок саме на передовій було правильним оголосити про створення в Україні корпусу морської піхоти.

«До діючих наших підрозділів будуть додані й нові бригади морської піхоти – і ми забезпечуємо їх сучасною зброєю і технікою», — уточнив Президент.

Глава української держави зазначив, що, власне, ця поїздка на передову стала завершальним компонентом після багатьох зустрічей і переговорів із партнерами, які відбулися цими днями та у попередні тижні.

Як повідомлялося, щорічно з 2018 року в Україні 23 травня відзначається День морської піхоти.

Источник